تبلیغات

طرح برطرف کردن مشکلات ترافیکی مرکز شهر مراغه طراحی و اجرا می‌شود

محمدرضا احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مراغه با اشاره به مشکلات ترافیکی موجود در این شهرستان اظهار داشت: امروزه با افزایش تعداد خودروهای شخصی میزان ترافیک افزایش یافته و این ترافیک موجب برخی نارضایتی‌ها در بین شهروندان شده است.

وی گفت: تعداد خودروهای شخصی در مراغه با گذشت زمان افزایش زیادی داشته و یکی از عوامل مهم تشدید ترافیک در این شهر است که باید اقداماتی در این راستا توسط مدیریت شهری و شورای ترافیک انجام شود.

احمدی با اشاره به برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری برای برطرف کردن مشکلات ترافیکی بیان کرد: براساس مطالعات و طرح‌های مدون کارشناسی طرح ایجاد روگذریا زیرگذر در مبادی ورودی شهرک ولیعصر از طرح‌های اساسی شهرداری در راستای کاهش بارترافیکی در این مناطق است.

شهردار مراغه ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای طرحی بزرگ در حوزه ترافیکی شهری در مراغه در حال انجام است که با تکمیل آن اطلاع‌رسانی‌های لازم در این خصوص انجام می‌شود.

احمدی اضافه کرد: طرح تعریض پل میدان شهرداری با هدف کاهش بار ترافیکی در مرکز شهر اجرا و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی تردد ماشین آلات صنعتی در کمربندی‌ها و افزایش خودروهای شخصی در این شهرستان را یکی از دلایل ایجاد ترافیک در مرکز و کمربندی‌های این شهرستان عنوان کرد.

احمدی تصریح کرد: عدم تصویب کریدور شمالی و اتصال آن به آزاد راه مراغه – هشترود به عنوان بخشی از این طرح ملی، ایجاد کنارگذر در این مسیر را با مشکل مواجه کرده و آن را منتفی کرده است.

شهردار مراغه در ادامه با اشاره به ضرورت استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی تصریح کرد: یکی از راه‌های کاهش بار ترافیکی در شهرهای بزرگ استفاده شهروندان از ناوگان عمومی حمل‌ونقل اتوبوس و تاکسی است که ضروری است شهروندان مراغه‌ای نیز بیشتر برای تردد در مرکز شهر از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار