تبلیغات

کنفرانس بین‌المللی پارک‌های فناوری و مراکز نوآوری برگزار شد

سی و چهارمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و مراکز نوآوری در شهر استانبول ترکیه برگزار شد.

به گزارش ایسنا، سی و چهارمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و مراکز نوآوری با حضور متخصصان و پژوهشگرانی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و رؤسای برخی از پارک‌های علم و فناوری کشور از روز سه‌شنبه در شهر استانبول ترکیه آغاز شده و تا جمعه ادامه خواهد یافت.

با توجه به میزبانی سی و پنجمین دوره این کنفرانس بین‌المللی در سال آینده توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در این شهر تاریخی، آئین تحویل پرچم کنفرانس به این شهرک، روز جمعه در محل سوئس هتل شهر استانبول برگزار می‌شود.

موضوع اصلی سی‌ و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP ۲۰۱۸)، «به سوی شهرها و جوامع پایدار، پرورش و ترویج اکوسیستم‌های نوآوری» است.

از محورهای اصلی کنفرانس می‌توان به «شهرها، پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری: چالش‌ها و استراتژی‌ها»، «ابزارها و عملکردهای جدید برای شهرها و مناطق نوآوری»، «چالش‌های جوامع و شهرها و نقش پارک‌های علم و فناوری برای غلبه بر چالش‌ها از طریق نوآوری اجتماعی» و «کارآفرینی برای رشد و پایداری در پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری» اشاره کرد.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم،، سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری از دوم تا پنجم سپتامبر ۲۰۱۸ (یازدهم تا چهاردهم شهریور ۱۳۹۷) برای نخستین بار به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در شهر تاریخی اصفهان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار