تبلیغات

تکیه بر فرهنگ عاشورایی سبب سربلندی ایران در دوران دفاع مقدس شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سردار رحمت الله صادقی صبح امروز در مراسم رژه هفته دفاع مقدس در گرگان اظهار داشت: تقارن هفته دفاع مقدس با ماه محرم موفقیت‌های بزرگی به همراه دارد چرا که دفاع مقدس مرهون فرهنگ عاشورایی است.

وی افزود: تا زمانی که این فرهنگ عاشورایی و پیروی از ولی فقیه در نیروهای مسلح و مردم ما وجود دارد، این انقلاب شکست‌ناپذیر است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان ادامه داد: پس از 39 سال پیروزی انقلاب اسلامی و سیلی محکمی که مردم و نیروهای مسلح ما در دفاع مقدس به استکبار جهانی زده است گستاخی‌ها، تهمت‌ها، توهین‌ها و سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا که در روز گذشته را شنیدید همه نشانگر این است که آمریکا دشمن ماست و هیچ‌وقت نباید به سازش به این ملت امیدوار بود.

وی اظهار کرد: ما راهی جز اینکه مردم ما همواره با بصیرت، معرفت و گوش به فرمان امام زمان خود داشته باشند نداریم.

صادقی اظهار داشت: باید حرکات دشمن را رصد کنیم و بر حرکات دشمن اشراف داشته باشیم چرا که این دشمن درست است که در دفاع مقدس سیلی محکمی خورده و تنبیه شده اما ظاهرا آن تنبیه کفایت نمی‌کند.

صادقی گفت: گفتمان جمهوری اسلامی مبتنی بر گفتمان قدرت است اگر این گفتمان قدرت نباشد قدرت گفتمان به جایی نمی‌رسد و همه نیروهای مسلح همواره باید با حفظ آمادگی خود و ارتقاء سطح توانمندی‌های خود در همه سطوح اجازه داده شده مقام معظم رهبری این آمادگی‌ها را حفظ کنند و همیشه گوش به فرمان باشند.

فرماند سپاه نینوا گلستان تاکید کرد: مردم باید همچنان که در دفاع مقدس نقش به‌سزایی داشتند با ادامه و پشتیبانی از ولایت همواره باید این راه را حفظ کنند چرا که این دشمن، دشمنی‌اش با ما تمام نشدنی است و ما باید با سازوکارهای دفاعی و آموزه‌های دینی و تاسی از فرهنگ عاشورایی این آمادگی را حفظ کنیم.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار