تبلیغات

توسعه شبکه فیبر نوری در 60 روستای استان کرمانشاه

مسیب قبادیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: در سال جدید در مناطق روستایی استان و با استفاده از اعتبارات طرح uso برنامه توسعه شبکه فیبرنوری در 60 روستا در دست اقدام است.

وی عنوان کرد: پس از وقوع حادثه زلزله در غرب کشور مخابرات استان علاوه بر بازسازی سریع شبکه ارتباطی با تبدیل این تهدید به فرصت و دریافت و نصب تجهیزات جدید هفت رتبه جایگاه استان را در شاخص‌های توسعه‌یافتگی ICT ارتقا داد. 

قبادیان نوسازی و ارتقای شبکه تلفن همراه را در دو سال اخیر از دیگر فعالیت‌های مخابرات دانست و گفت: اختصاص 80 سایت جدید تلفن همراه اول در سفر وزیر با درخواست مخابرات منطقه کرمانشاه در فروردین ماه امسال از دیگر برنامه‌های شرکت مخابرات ایران در سال 97 است که اجرای آن سبب پوشش بیش از پیش تلفن همراه در استان می‌شود.

مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه افزود: در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی با درخواست مخابرات استان مبلغ 50 میلیارد ریال توسط همراه اول به امر بازسازی و نوسازی مدارس مناطق زلزله‌زده اختصاص داده شد.

وی بیان کرد: به منظور کمک به کارکنان آسیب‌دیده شرکت مخابرات و بخشودگی کارکرد تلفن مشترکین تلفن ثابت از حادثه زلزله مبلغ 20 میلیارد ریال اختصاص یافت. 

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار