تبلیغات

آغاز دور رفت لیگ کشتی آزاد و فرنگی در غیاب 3 تیم برتر لیگ دسته اول

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پیش از این کمیته لیگ اعلام کرده بود که پس از برگزاری رقابت‌های لیگ دسته اول در دو رشته آزاد و فرنگی که زمستان سال گذشته استارت خورد، سه تیم برتر هر دو رشته به لیگ برتر راه پیدا خواهند کرد.

براین اساس سه تیم سید بابل، شهرداری ارومیه و آنزان ایذه در رشته فرنگی و راه و شهرسازی گلستان، شهر بی‌نقطه ساری و پتروشیمی بهشهر در رشته آزاد در رده‌های برتر قرار گرفتند، اما با این وجود تیم‌های سیدبابل و شهرداری اردبیل در کشتی فرنگی و شهر بی‌نقطه ساری به دلیل مشکلات مالی از حضور در لیگ برتر انصراف دادند. با این حساب از 6 تیمی که قرار بود به لیگ برتر اضافه شوند تنها نیمی از آنها شرایط مساعد برای حضور در این رقابت‌ها را پیدا کردند و در لیگ برتر این فصل حضور دارند.

برنامه دور رفت و برگشت لیگ کشتی به شرح زیر است:

کشتی فرنگی

هفته اول دور رفت (اول شهریورماه)
گروه یک: بیمه رازی اردبیل (میزبان) – شهدای مدافع حرم قم (مهمان)
آنزان ایذه (استراحت)
گروه دو: سینا صنعت ایذه (میزبان) – شهرداری مشهد (مهمان)
رعد پدافند البرز (استراحت)

هفته دوم دور رفت: (7 شهریورماه)
گروه یک: آنزان ایذه (میزبان) – بیمه رازی اردبیل (مهمان)
شهدای مدافع حرم قم (استراحت)
گروه دو: رعد پدافند البرز (میزبان) – سینا صنعت ایذه (مهمان)
شهرداری مشهد (استراحت)

هفته سوم دور رفت: (14 شهریورماه)
گروه یک: شهدای مدافع حرم قم (میزبان) – آنزان ایذه (مهمان)
بیمه رازی اردبیل (استراحت)
گروه دو: شهرداری مشهد (میزبان) – رعد پدافند البرز (مهمان)
سینا صنعت ایذه (استراحت)

استراحت نیم فصل 15 تا 31 شهریورماه

هفته اول دور برگشت: (اول مهرماه)
گروه یک: شهدای مدافع حرم قم (میزبان) – بیمه رازی اردبیل (مهمان)
آنزان ایذه (استراحت)
گروه دو: شهرداری مشهد (میزبان) – سینا صنعت ایذه (مهمان)
رعد پدافند البرز (استراحت)

هفته دوم دور برگشت: (8 مهرماه)
گروه یک: بیمه رازی اردبیل (میزبان) – آنزان ایذه (مهمان)
شهدای مدافع حرم قم (استراحت)
گروه دو: سینا صنعت ایذه (میزبان) – رعد پدافند (مهمان)
شهرداری مشهد (استراحت)

هفته سوم دور برگشت: (15 مهرماه)
گروه یک: آنزان ایذه (میزبان) – شهدای مدافع حرم قم (مهمان)
بیمه رازی اردبیل (استراحت)
گروه دو: رعد پدافند البرز (میزبان) – شهرداری مشهد (مهمان)
سینا صنعت ایذه (استراحت)

کشتی آزاد

هفته اول دور رفت (اول شهریورماه)
گروه یک: بیمه رازی بابل (میزبان) – راه و شهرسازی گلستان (مهمان)
رعد پدافند کرمانشاه (استراحت)
گروه دو: ستارگان ساری (میزبان) – پتروشیمی بهشهر (مهمان)
آرش زین بابل (استراحت)

هفته دوم دور رفت: (7 شهریورماه)
گروه یک: رعد پدافند کرمانشاه (میزبان) – بیمه رازی بابل (مهمان)
راه و شهرسازی گلستان (استراحت)
گروه دو: آرش زین بابل (میزبان) – ستارگان ساری (مهمان)
پتروشیمی بهشهر (استراحت)

هفته سوم دور رفت: (14 شهریورماه)
گروه یک: راه و شهرسازی گلستان (میزبان) – رعد پدافند کرمانشاه (مهمان)
بیمه رازی بابل (استراحت)
گروه دو: پتروشیمی بهشهر (میزبان) – آرش زین بابل (مهمان)
ستارگان ساری (استراحت)

استراحت نیم فصل 15 تا 31 شهریورماه

هفته اول دور برگشت: (اول مهرماه)
گروه یک: راه و شهرسازی گلستان (میزبان) – بیمه رازی بابل (مهمان)
رعد پدفند کرمانشاه (استراحت)
گروه دو: پتروشیمی بهشهر (میزبان) – ستارگان ساری (مهمان)
آرش زین بابل (استراحت)

هفته دوم دور برگشت: (8 مهرماه)
گروه یک: بیمه رازی بابل (میزبان) رعد پدافند کرمانشاه (مهمان)
راه و شهرسازی گلستان (استراحت)
گروه دو: ستارگان ساری (میزبان) – آرش زین بابل (مهمان)
پتروشیمی بهشهر (استراحت)

هفته سوم دور برگشت: (15 مهرماه)
گروه یک: رعد پدافند کرمانشاه (میزبان) – راه و شهرسازی گلستان (مهمان)
بیمه رازی بابل (استراحت)
گروه دو: آرش زین بابل (میزبان) – پتروشیمی بهشهر (مهمان)
ستارگان ساری (استراحت)

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار