تبلیغات

جایزه جشنواره ایندیپندنت آمریکا برای فیلم جهاد دانشگاهی هنر

فیلم مستند "بی گدار" به کارگردانی علیرضا دهقان و تهیه کنندگی مجید عزیزی که با همکاری مرکز مستند سازی دانش فناوری جهاد دانشگاهی هنر تولید شده، در اولین حضور بین المللی خود در جشنواره جهانی فیلم «ایندیپندنت» آمریکا جایزه بهترین مستند کوتاه را از آن خود کرد.

به گزارش ایسنا، موضوع فیلم مستند " بی گدار" درباره‌ بحران آب و  تاثیر حکمرانی آن در آینده‌ ایران است.  و کار تدوین این فیلم را شیرزاد احمدی مدیر تولید مرکز مستند سازی دانش و فناوری جهاد دانشگاهی هنر انجام داده است.

«بی‌گدار»  یک مستند اجتماعی، محیط‌زیستی است که نقش این بحران را در زندگی مردم بررسی می‌کند و تمرکز آن مستند بر استان‌های یزد، چهارمحال و بختیاری، کرمان و بخش‌هایی از اصفهان است. این فیلم  در این چند منطقه و در هر قسمت بحران‌های مربوط به آب را روایت می کند. هر استان نماینده‌ بخشی از معضلات بی‌آبی در ایران است .

کارگردان، نویسنده و گوینده این فیلم علیرضا دهقان است. حامد بقاییان و بهروز بادروج این فیلم را تصویربرداری کردند،پژوهش کار را علیرضا دهقان و راحیل صحرایی بر عهده داشته‌اند. صداگذار حسن مهدوی و صدابردار بهنام عباسی‌فر است. شیرزاد احمدی تدوین‌گر«بی‌گدار» است و تهیه‌کنندگی این مستند را  مجید عزیزی انجام داده است و در مرکز مستند سازی دانش و فناوری جهاد دانشگاهی هنر تولید و تدوین شده است.

مرکز مستند سازی دانش و فناوری جهاد دانشگاهی هنر در زمینه ساخت انواع مستندهای علمی، صنعتی و آموزشی‌، تولید فیلم‌های آموزشی، تولید انیمیشن های آموزشی، داستانی و تبلیغاتی و تولید تیزر و فیلم های کوتاه آموزشی فعال است و پیش از این نیز به خاطر تولید مستند علمی فناوری های ارتباطات خودرویی برگزیده سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی شده بود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار