تبلیغات

کادر فنی تیم ملی آرژانتین باز هم تغییر کرد!

والتر ساموئل به جای پابلو آیمار در کنار لیونل اسکالونی هدایت تیم ملی آرژانتین را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از کلارین، فدراسیون فوتبال آرژانتین بازهم تصمیم جدیدی در رابطه با کادر فنی تیم ملی گرفت. AFA اعلام کرد والتر ساموئل دستیار لیونل اسکالونی خواهد شد. مدافع پیشین آلبی سلسته جایگزین پابلو آیمار در تیم ملی می شود. هافبک پیشین تیم ملی آرژانتین دوباره به هدایت تیم زیر ۱۷ سال خواهد پرداخت که در ژانویه باید در جام سودآمریکانو شرکت کند.

دو هفته پیش فدراسیون فوتبال آرژانتین پس از برکناری خورخه سامپائولی هدایت تیم ملی را به صورت موقت به اسکالونی و آیمار سپرد. دو سرمربی قرار بود هدایت تیم ملی را تا پایان سال ۲۰۱۸ و در دیدارهای دوستانه سپتامبر برابر گواتمالا و کلمبیا بر عهده داشته باشند.

آیمار پیش از این نیز اعلام کرده بود تنها در این دو دیدار دوستانه در کنار اسکالونی خواهد بود و می خواهد در تیم های پایه به کار خود ادامه دهد. در نهایت اسکالونی تصمیم گرفت به دنبال دستیار جدیدی برای خود باشد و ساموئل را انتخاب کرد. مدافع پیشین آلبی سلسته سابقهای در مربیگری ندارد و اکنون در ایتالیا سر می برد. او در این هفته به آرژانتین سفر خواهد کرد تا قرارداد خود را امضا کند.

اسکالونی امروز در نخستین نشست خبری خود به عنوان سرمربی حاضر خواهد شد و درباره فهرست جدید تیم ملی و دیگر موضوعات صحبت خواهد کرد. 

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار