تبلیغات

منصور هادی مدعی پیروزی شد

بین الملل > خاورمیانه - ایسنا نوشت: رئیس جمهور مستعفی یمن مدعی شد که جنگ نیروهای وابسته به دولت وی با انصارالله به پایان خود نزدیک شده و نیروهای وی در آستانه تحقق "پیروزی بزرگ" هستند.

به گزارش خبرگزاری "نبأ"، عبد ربه منصور هادی، رئیس جمهوری مستعفی یمن طی سخنرانی به مناسبت عید قربان اظهار کرد: "ما یقین داریم که جنگ امروز به پایان خود نزدیک شده و ما در آستانه دستیابی به یک پیروزی بزرگ هستیم که این پیروزی آغازگر دوران جدیدی در مقابل آرزوهای ملت یمن خواهد بود".

رئیس جمهوری مستعفی یمن گفت: صلح در یمن پایان قطعی جنگ است و این صلح تنها با پایان "کودتا"، پاک کردن آثار آن و بازگشت به مسیر سیاسی محقق خواهد شد.

وی در ادامه افزود: هرگونه اقدام برای برقراری صلح میان ملت یمن همچنان بر پایه احترام به اراده این ملت و تعهد قوای سه‌گانه ادامه خواهد یافت.

در حالی که رئیس جمهوری مستعفی یمن مدعی تاکید بر لزوم دستیابی به راهکار سیاسی برای حل بحران این کشور شده است، اما همپیمانان وی به صورت روزانه مناطق مسکونی این کشور را هدف قرار می‌دهند.

52310

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار