تبلیغات

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| اشک و حسرت برای بانوی رکابزن ایران/ قمری: پاره شدن زنجیر تقصیر کسی نبود

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، در سومین روز از بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی، صبح امروز فرانک پرتوآذر در دوچرخه‌سواری کوهستان به مقام چهارم رسید و از رسیدن به مدال بازماند.

این رتبه در حالی به دست آمد که پرتوآذر شانس زیادی برای کسب مدال داشت، اما پاره شدن زنجیر دوچرخه‌اش مانع از افتخارآفرینی شد. پرتوآذر پس از این رقابت، به شدت ناراحت بود و اشک می‌ریخت.

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری درباره این اتفاق گفت: اگر زنجیر از «بست» خودش جدا می‌شد، تقصیر مکانیزین ما بود، اما زنجیر از میانه پاره شده و این اتفاق برای بهترین زنجیر دنیا افتاده و تقصیر هیچ‌کس نیست.

وی ادامه داد: بدشانس‌تر از این نمی‌شود. بدترین اتفاق تاریخ دوچرخه سواری برای ما افتاد. آن از دیروز که حسین زنجانیان دوچرخه اش پنچر شد و این هم از امروز که پرتو آذر زنجیر پاره کرد. زنجیر تکه تکه شده بود.گاهی در زمان تعویض خودروهای دنده دوچرخه مشکلاتی پیش می آید که شاید 10 به هزار باشد. متاسفم که دختر دوچرخه سوار ما امروز بدشانس بود. او‌ می توانست طلا بگیرد. پرتو آذر غیرت کرد. او هشت دقیقه از حریفانش عقب بود اما پس از درست شدن دوچرخه اش به مسیر ادامه داد و چهارم شد.

قمری از تصمیم داوران برای کاهش مسیر مسابقه به دلیل شرایط آب و هوایی خبر داد و گفت: ورزشکاران باید شش دور می زدند اما داوران تصمیم گرفتند که به دلیل گرما یک دور را کاهش بدهند. اگر این اتفاق نمی افتاد قطعا مدال می گرفتیم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری رباره  مسابقات پسران  هم گفت: ما دو مدال را برای این دوره از رقابت ها پیش بینی کرده بودیم که متاسفانه آن دو‌مدال پرید. امید زیادی به عملکرد خوب فراز شکری و‌محمد پور شریف داریم.انشاالله که اتفاق های خوبی خواهد افتاد.

به گزارش تسنیم، روز گذشته در رقابت‌های بخش مردان نیز چرخ حسین زنجانیان پنجر شد تا او هم موفق به کسب مدال نشود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار