تبلیغات

رضا شاهرودی: میانمار حریف دست و پا بسته‌ای نبود

تیم ملی امید / تیم ملی فوتبال امید

مربی تیم ملی فوتبال امید گفت: درست است که نتیجه بازی با میانمار را واگذار کردیم اما برای برد به مصاف کره جنوبی خواهیم رفت.

به گزارش ایسنا، مربی تیم ملی فوتبال امید کشورمان پس از شکست مقابل میانمار گفت: در فوتبال هر اتفاقی ممکن است که رخ دهد و این را هم بگویم که میانمار حریف سر سختی بود و تیم ما را اذیت کرد.
او ادامه داد: میانماری‌ها بازیکنان سرعتی و خوبی را در اختیار داشتند و این که بخواهیم به اسم این تیم نگاه کنیم و از قبل آن‌ها را شکست خورده قلمداد کنیم تصوری کاملاً اشتباه است.

دستیار زلاتکو کرانچار گفت: متأسفانه در به‌هم ریختگی خط دفاعی ٢ گل دریافت کردیم و نتوانستیم تا پایان گل‌های خورده را جبران کنیم. درست است که نتیجه بازی را واگذار کردیم اما خداروشکر با صدرنشینی به مصاف حریف بعدی‌مان تیم کره جنوبی خواهیم رفت.
شاهرودی خاطرنشان کرد: ما در تیم سرمربی داریم و در اختیارات من نیست که بخواهم در خصوص تاکتیک و مسائل فنی نظر شخصی خودم را بدهم و در مورد مسائل بازی امروز صحبتی نمی‌کنم!
وی در پایان گفت: مطمئن باشید با همت عالی و غیرت این بچه‌ها بهترین بازی خود را در مقابل کره جنوبی انجام خواهیم داد و قطعاً برای برد این تیم به میدان خواهیم رفت.
انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار