واکنش دمشق به حمله اسرائیل علیه یک موضع نظامی در خاک سوریه

تبلیغات

واکنش دمشق به حمله اسرائیل علیه یک موضع نظامی در خاک سوریه

منابع رسمی سوریه گزارش دادند، رژیم صهیونیستی یک پایگاه نظامی را شهر مصیاف هدف حمله قرار داده است.

به گزارش ایسنا، تلویزیون دولتی سوریه با اعلام این خبر، تصاویری از ستون‌های دود در یک منطقه نامشخص را پخش کرد و با چند افسر ارشد سابق ارتش صحبت کرد که این حملات را واکنشی به پیشرفت سوریه در نزدیکی بلندی‌های جولان خواندند.

در این گزارش به جزئیات بیشتری اشاره نشد اما خبرگزاری رویترز از قول یک مقام امنیتی خبر داده که یک مرکز تحقیقات نظامی هدف حمله قرار گرفته است. برخی منابع دیگر هدف حمله را انبار موشکی ارتش سوریه دانسته‌اند.

خبرگزاری سانا گزارش داد: در چارچوب تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای پوشش شکست‌های متوالی گروه‌های تروریستی وابسته به آن، این رژیم با یک حمله موشکی یکی از مواضع ارتش در منطقه مصیاف در ریف حماه هدف قرار داد.

یک منبع نظامی سوریه به خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گفت: یکی از مواضع نظامی ما در مصیاف واقع در حومه حماه هدف حملات هوایی اسرائیل قرار گرفت.

او هدف این حمله را سرپوش گذاشتن بر فروپاشی گروه‌های تروریستی در دو حومه درعا و القنیطره با توجه به پیشروی یگان‌های ارتش سوریه خواند و گفت، این حمله فقط خسارات مادی داشته است.

رژیم صهیونیستی هنوز در این باره اظهار نظر نکرده است اما رسانه‌های اسرائیلی این خبر را منتشر کرده و محل حمله را در پنجاه کیلومتری مصیاف در جنوب شرقی حما دانسته‌اند.

به گزارش شبکه میادین در لبنان این حمله هوایی از فضای هوایی لبنان انجام شده و تعدادی موشک به سوی یکی از پایگاه‌های ارتش سوریه در نزدیکی مصیاف شلیک شده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار