۶ هزار دختر و پسر به رقابت فرهنگی ورزشی می پردازند

تبلیغات

۶ هزار دختر و پسر به رقابت فرهنگی ورزشی می پردازند

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین علیزاده شامگاه جمعه در آیین گشایش این رویداد دانشجویی که در زمین چمن پردیس ارم دانشگاه شیراز برگزار شد، افزود:بی شک المپیاد ورزشی دانشجویان بزرگترین رویداد فرهنگی ورزشی است زیرا ۶ هزار دانشجو  گردهم می آیند و در ۱۱ رشته از ۲۷ تیرماه تا ۷ مردادماه به رقابت می پردازند.

از ۹۶ دانشگاه کشور حضور دارند.

وی با بیان اینکه المپیاد یادشده از نظر شرکت کننده ۳۰ درصد رشد داشته است، افزود: امیدواریم در دوره بعد شاهد حضور ۵ هزار دانشجو باشیم.

علیزاده در بیان گزارش فنی چهاردهمین المپیاد دانشجویان به میزبانی شیراز گفت: ارزیابی ما نشان می دهد المپیاد شیراز از رضایت دانشجویان برخوردار بوده است.

این در حالیست که به گفته رئیس کمیته پزشکی ورزشی در روز نخست این رقابت ها که ویژه دختران دانشجوست، ۶۰ دانشجو دچار مصدومیت شدند که تحت مداوای تیم های پزشکی قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگارمهر، چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه شیراز تا ۷ مردادماه ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار