155 واحد مسکونی برای محرومان اردبیلی احداث می‌شود

تبلیغات

155 واحد مسکونی برای محرومان اردبیلی احداث می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل،  فیروز مهدی‌زاده عصر امروز در آئین کلنگ‌زنی ساخت 6 واحد مسکونی محرومین در روستای خوجین خلخال اظهار داشت: 155 واحد مسکونی برای محرومان اردبیلی احداث می‌شود که 95 واحد مربوط به روستاها و 60 واحد مربوط به شهرها است.

وی با اشاره به این که 112 واحد مسکونی با اعتبار 46 میلیارد ریال از سوی خیرین مسکن‌ساز احداث شده است گفت: خدمت‌رسانی به اقشار محروم جامعه یک وظیفه اساسی است که در راس کارهای این مجموعه قرار دارد و زیرپوشش قرار دادن افراد بی‌بضاعت و تهیه خانه برای آنان یک اولویت اساسی برای ما است.

مدیرعامل مجمع خیرین مسکن‌ساز استان اردبیل گفت: آغاز عملیات احداث 144 واحد مسکونی برای محرومان در استان و کم‌رسانی به صاحبان 26 واحد مسکونی از دیگر  اقدامات انجام یافته در این زمینه است که امیدواریم با همکاری و مشارکت خیران در این زمینه گام‌های اساسی و هدفمند برداریم.

مهدی‌زاده تصریح کرد: با هدف خدمات‌رسانی به مردم نیازمند و بی‌بضاعت جامعه تشکل مردمی و غیردولتی مجمع خیرین مسکن ساز خلخال امسال ثبت می‌شود که در این زمینه اقدامات لازم برای افزایش فعالیت‌های مربوط به احداث مساکن محرومان در استان برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

مدیرعامل مجمع خیرین مسکن‌ساز استان اردبیل گفت: در حال حاضر بیش از 26 هزار خانوار اردبیلی زیرپوشش مجموعه کمیته امداد استان قرار دارند و تلاش بر این است که بتوانیم با اقدامات انجام یافته و مشارکت‌ با کمیته امداد استان در راستای خارج کردن از چرخه حمایتی برنامه‌ریزی کنیم.

وی اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای احداث خانه‌های مناطق محروم برای امسال جزو برنامه‌های اولویت‌دار است که در این زمینه با تلاش مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در این زمینه می‌توانیم مشکلات و موانع موجود را در منطقه برطرف کنیم.

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار