سناتور پاکستانی: شهباز شریف، نواز شریف و دخترش را فریب داده و به زندان انداخت

تبلیغات

سناتور پاکستانی: شهباز شریف، نواز شریف و دخترش را فریب داده و به زندان انداخت

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم به نقل از جیو تی وی، «اعتزاز احسن» عضو ارشد حزب مردم اعلام کرد: شهباز شریف و دیگران سران حزب نواز، نخست وزیر سابق پاکستان را فریب دادند.

وی تصریح کرد: نواز شریف با تکیه بر وعده‌های پوچ شهباز شریف به پاکستان بازگشت و بلافاصله به زندان افتاد.

اعتزاز احسن گفت: شهباز شریف اگر قصد کمک به نواز  را داشت باید به هر صورت ممکن خود را به فرودگاه می‌رساند ولی این کار را نکرد.

عضو ارشد حزب مردم بیان کرد: چگونه سیاستمداران بزرگی چون «شاهد خاقان عباسی، شهباز شریف، سعد رفیق و..» حتی نتوانستند خود را به فرودگاه لاهور برسانند تا به نواز شریف کمک کنند.

سناتور مشهور حزب مردم گفت: دیگر سران حزب نواز نیز تلاشی برای نجات نواز شریف انجام نداند و او را تنها رها کردند تا به زندان بیفتد.

این سیاستمدار پاکستانی افزود: سران حزب نواز به این دلیل نخست وزیر سابق پاکستان را به کشور فراخواندند که او را زندانی کنند و با زندانی شدن او راه قدرت را برای خود هموار سازند.

نواز شریف به همراه دخترش جمعه گذشته وارد فرودگاه لاهور شد و بلافاصله توسط نیروهای نظامی پاکستان دستگیر شده و به زندان ادالیه منتقل شد.

این سیاستمدار 68 ساله پاکستان به 11سال زندان محکوم شده و ممکن است هرگز فرصت بازگشت به دنیای سیاست را پیدا نکند.

انتهای پیام/.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار