رژیم صهیونیستی رزمایش نظامی گسترده در سرزمین‌های اشغالی برگزار می‌کند

تبلیغات

رژیم صهیونیستی رزمایش نظامی گسترده در سرزمین‌های اشغالی برگزار می‌کند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های صهیونیستی از برنامه‌ریزی نظامیان اشغالگر قدس برای برگزاری تمرین نظامی در سرتاسر سرزمین‌های اشغالی فلسطین خبر می‌دهند.

به نوشته وبگاه صهیونیستی دبکافایل، نظامیان رژیم صهیونیستی احتمالا اواخر هفته جاری تمرین‌های نظامی گسترده‌ای را انجام می‌دهند، اقدامی که به نوشته این رسانه اسرائیلی هدفش آماده‌کردن نظامیان اشغالگر برای جنگ است.

نهادهای نظامی اسرائیلی به ساکنان اراضی اشغالی هشدار داده‌اند که ممکن است با آمد‌وشد غیرمعمول واحدهای نظامی در جاده‌ها و معابر مواجه شوند.

طبق نوشته وبگاه اسرائیلی دبکافایل، اعلام برگزاری این تمرینات نظامی در تضاد با اعلام‌های پیشین مبنی بر استقرار گسترده تانک‌ها و واحدهای ویژه نظامیان اشغالگر در مرزهای باریکه محاصره‌شده غزه برای مقابله احتمالی با گروه مقاومت اسلامی حماس است.

این رسانه صهیونیستی همچنین به آماده‌باش نظامیان اشغالگر در مرزهای شمالی فلسطین در امتداد مرزهای جولان اشغالی، جایی که نیروهای ارتش سوریه و مقاومت اسلامی در حال عقب راندن تروریست‌ها از اراضی جنوب شرقی سوریه هستند، اشاره کرده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار