تبلیغات

عوارض آب‌های معدنی اردبیل باید براساس ضوابط قانونی دریافت شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهروز ندایی ظهر امروز در جلسه نحوه اخذ عوارض از آب‌های معدنی اردبیل اظهار داشت: در استان اردبیل چشمه‌های متعدد آب‌های معدنی موجود بوده که یک ظرفیت مناسب برای منطقه به شمار می‌رود و باید فعالیت‌های آن براساس قوانین و مقررات تعیین‌شده اداره شود.

وی با اشاره به دریافت عوارض از آب‌های معدنی بیان کرد: باید هرگونه دریافت عوارض از این آب‌ها براساس قوانین و آیین‌نامه‌های ابلاغی از سوی وزارت کشور به شهرداری بوده و در این زمینه تمامی ضوابط به نحوی شایسته و مناسب مد نظر باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: این عوارض باید در راستای رفع نیازهای مناطق دارای آب‌های معدنی هزینه شود و این امر مورد توجه جدی و اساسی قرار گیرد چرا که در قانون بهره‌برداری از آب‌های معدنی این موضوع مورد تاکید قرار گرفته است و مسئولان و متولیان امر باید این بحث را در نظر داشته باشند.

ندایی هدف از دریافت عوارض را تامین هر چه بیشتر زیرسخات‌ها در این مناطق برای جلب رضایتمندی مردم برشمرد و افزود: انتظار می‌رود در این زمینه مسئولان مربوطه تلاش و جدیت لازم را داشته باشند تا دریافت این عوارض زمینه‌ساز افزایش خدمات کیفی به مردم و نیز جلب رضایت آنها شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل تصریح کرد: باید شورای برنامه‌ریزی شهری در زمینه نحوه دریافت و هزینه‌کرد عوارض آب‌های معدنی در سطح استان نظارت و کنترل لازم را داشته باشد تا شاهد برخی نابه‌سامانی‌ها و تخلفات در این حوزه نبوده و بتوانیم از آثار موثر دریافت این عوارض بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/ ع

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار