آسایشگاه جانبازان کاشان به بنیاد شهید واگذار شد

تبلیغات

آسایشگاه جانبازان کاشان به بنیاد شهید واگذار شد

بازدید وزیر بهداشت از آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) مشهد

فرماندار کاشان از نهایی شدن توافق برای واگذاری ساختمان آسایشگاه جانبازان بالای ۷۰ درصد این شهرستان از سوی سازمان بهزیستی به بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا مومنیان با بیان اینکه فضای فیزیکی مناسب، یکی از موضوع‌های اصلی برای درمان و توانبخشی جانبازان است، اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده در مرکز استان، توافق واگذاری ساختمان نهایی شده و امیدواریم با اعتبارات تامین شده، در آینده نزدیک شاهد فضای مناسب و در خور شأن و نیاز جانبازان باشیم.
وی در پاسداشت مقام ایثارگران تصریح کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری، همه ما باید قدردان مجاهدت و فداکاری جانبازان و ایثارگران باشیم؛ چرا که آزادگان، جانبازان و رزمندگان ذخایر واقعی انقلاب هستند.
فرماندار کاشان تاکید کرد: جانبازان و ایثارگران به مثابه دیده‌بانان نظام جمهوری اسلامی ایران، مسؤولیت سنگین پاسداری از آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی را به عهده دارند و همه آحاد جامعه به ویژه مسؤولان با تکریم مقام ایثارگران، موظف به پیگیری و حل مسائل و مشکلات این عزیزان هستند.

وی تصریح کرد: جانبازان به عنوان ارزش‌های زنده جامعه همواره باید به عنوان الگو شناسایی شده و در منش و زندگی آنها در معرض نگاه همگان به ویژه نسل جوان این کشور قرار گیرد.
انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار