تبلیغات

رسوایی جدید نتانیاهو!

تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که نتانیاهو از رئیس سازمان اطلاعات عمومی «شاباک» خواسته بود از «تمیر باردو» و «بنی گانتس» رئیس سابق موساد و رئیس سابق ستاد مشترک ارتش جاسوسی کند.

به گزارش مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که نتانیاهو از رئیس سازمان اطلاعات عمومی «شاباک» خواسته بود از «تمیر باردو» و «بنی گانتس» رئیس سابق موساد و رئیس سابق ستاد مشترک ارتش جاسوسی کند.

بر اساس این گزارش، تلویزیون رژیم صهیونیستی بیان کرد که یورام کوهین درخواست نتانیاهو را نپذیرفته و گفته است شاباک دست به چنین کاری علیه روسای ارتش و موساد نخواهد زد.

نتانیاهو در اولین روزهای انتخاب باردو و گانتس در سمت‌های خود این درخواست را ارائه داده است.

گزارش تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره جنجال گسترده‌ای را به همراه داشته است و تمیر باردو در واکنش به آن گفته است که «این یک حرکت خارج از قواعد بازی است و باور ندارد که چنین اتفاقی در اسرائیل رخ داده است».

باردو اظهار داشت: اگر نتانیاهو به ما اعتماد نداشت، می‌توانست در عرض ۱۰ دقیقه ما را برکنار کند.

نتانیاهو مسائل مطرح شده در این گزارش را رد کرده و در توئیتی مدعی شد که هرگز خواستار شنود و جاسوسی از رئیس ستاد مشترک ارتش و رئیس موساد نشده ام و این یک دروغ است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار