تبلیغات

شانس بالای احمدی‌صفا و کاظم‌زاده برای حضور در بازی‌های آسیایی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در حالی که کمیته ملی المپیک تنها 3 سهمیه برای حضور بوکس در بازی‌های آسیایی در نظر گرفته است اما مسئولان این فدراسیون در حال تلاش برای افزایش این سهیمه به 7 یا در نهایت 5 بوکسور هستند. تلاشی که به نظر می‌رسد امید چندانی به موافقت آن توسط کمیته المپیک وجود ندارد و به احتمال زیاد بوکس ایران نهایتا با 3 بوکسور در جاکارتا حاضر خواهد بود. 

با توجه به این موضوع کادر فنی تیم ملی در حال ارزیابی بوکسورهای تیم ملی هستند تا در صورت عدم تغییر تصمیم کمیته المپیک 3 بوکسور خود را انتخاب کنند. در این میان شانس امیدی احمدی‌صفا در وزن 49- و سجاد کاظم‌زاده در وزن 69- کیلوگرم بیشتر از بقیه است و حتی کادر فنی برای اعزام این  دو بوکسور به تصمیم قطعی رسیده است. 

اکبر احدی، سرمربی تیم ملی بوکس در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گفت: در صورت عدم تغییر تصمیم کمیته المپیک، امید احمدی صفا و سجاد کاظم‌زاده از شانس و الویت بیشتری برای حضور در بازی‌های آسیایی برخوردار هستند و حتی تا حدود زیادی حضور این دو بوکسور در این مسابقات قطعی است. 

انتهای پیام/ 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار