تبلیغات

انتخاب دستیاران کرانچار تا پایان هفته/ یک خارجی دستیار عابدزاده می‌شود

عضو کمیته‌ فنی فدراسیون فوتبال می‌گوید احتمالا تنها دو دستیار کرانچار در تیم ملی امید، خارجی خواهند بود و باقی دستیاران او از مربیانی داخلی انتخاب خواهد شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال امید از ۲۲ اردیبهشت ماه مرحله اول اردوی آماده سازی خودش را با سرمربیگری زلاتکو کرانچار آغاز کرد. در این اردو حدود ۴۰ نفر بازیکن امید حضور داشتند که پس از گرفته شدن تست از آنها تعدادی از این بازیکنان برای حضور در اردوی  نهایی انتخاب خواهند شد.

حسین کلانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که مرحله دوم اردوی تیم‌ ‌ملی امید از هفته‌ آینده آغاز خواهد شد، اظهار کرد: حدود ۴۰ بازیکن دیگر در این اردو حضور خواهند داشت تا از این بازیکنان هم تست گرفته شود. در نهایت حدود ۳۰ تا ۳۵ نفر از مجموع دو مرحله اردو برای حضور در تیم‌ ‌ملی دعوت می‌شوند. این بازیکنان شاکله اصلی تیم‌ ‌ملی خواهند شد.

عضو کمیته‌ فنی فدراسیون فوتبال با بیان این که دستیاران کرانچار تقریبا مشخص شده‌اند و فدراسیون فوتبال تنها در حال‌ مذاکره با آنهاست، گفت‌: استیلی از چند مربی جوان که با بازیکنان امید کار کرده‌اند دعوت کرده که در کنار کرانچار کسب تجربه کنند. همچنین با گزینه‌های مطرحی که در چند وقت گذشته نام آنها در رسانه‌ها منتشر شد مذاکراتی صورت گرفته است.

او در پاسخ به این سوال که آیا کرانچار دستیار خارجی خواهد داشت؟ تصریح کرد: احتمالا تنها مربی بدنساز و مربی دروازه‌بانان خارجی باشند. مربی دروازه‌بانان قرار است به عابدزاده که به احتمال زیاد به عنوان مربی دروازه‌بان اصلی انتخاب می‌شود کمک کند در نهایت ما دو مربی برای دروازه‌بانان داشته باشیم. احتمالا تا آخر هفته‌ دستیاران کرانچار نهایی خواهند شد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار