تبلیغات

«بن‌نایف» این روزها چه می‌کند؟+ تصاویر

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم،‌20 ژوئن 2017  (30 خرداد 96 ) بود که محمد بن نایف که در دو دهه گذشته یکی از مهره های قدرتمند در دستگاه امنیتی عربستان بود و پادشاه بعدی این کشور به شمار می رفت، با فرمان ملک سلمان پادشاه عربستان برکنار شد و محمد بن سلمان پسر وی، جای بن نایف را گرفت.

پس از برکناری بن نایف، برخی منابع از بازداشت خانگی وی خبر دادند و اینکه هیچ یک به جز اعضای نزدیک خانواده‌اش حق ملاقات با وی را ندارند و حتی ولیعهد معزول 57 ساله برای دیدن هیچ کس به غیر از مادر سالخورده‌اش حق خروج از منزل را آن هم با همراهی نگهابان جدیدی که برای مراقبت از او گماشته شده بودند، نداشت.

حتی یک منبع نزدیک به نایف گفته بود که وی خواستار سفر به سوئیس یا لندن برای اقامت دائم شده بود که سلمان و پسرش با این درخواست مخالفت کرده بودند.

از زمان برکناری بن نایف که تقریبا یک سال می‌گذرد، بر اساس تصاویر معدودی که از وی در فضای مجازی منتشر شده است، وی به کارهای شخصی و تفریحاتی همچون شکار و بازی با نوه‌هایش مشغول بوده است.

در تازه‌ترین عکسی که از وی منتشر شده است،‌وی در حال نماز خواندن با داماد(نایف بن ترکی بن عبدالله) و نوه‌اش( عبدالله بن سعود) است.


انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار