اصفهان|روزانه 4500 تماس با اورژانس استان اصفهان برقرار می‌شود

تبلیغات

اصفهان|روزانه 4500 تماس با اورژانس استان اصفهان برقرار می‌شود

عباس عابدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به تماس‌های روزانه با اورژانس اظهار داشت: روزانه پاسخگوی 4 هزار و 500 تماس امدادخواهی با اورژانس استان اصفهان هستیم که از کل این تماس‌ها، 2 هزار و 175 تماس با اورژانس شهر اصفهان گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه تعداد مأموریت روزانه استان 565 مأموریت و در شهر اصفهان 204 مأموریت است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مرکز فرماندهی عملیات فوریت‌های پزشکی در هر دو شرایط عادی و بحران، فرماندهی عملیات‌های امداد رسانی را به عهده دارد.

سخنگوی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان با بیان اینکه یکی از مشکلات اورژانس استان اصفهان کمبود نیروی انسانی است، گفت: این مسأله با افزایش شیفت کاری پرسنل جبران می‌شود.

وی ادامه داد: مزاحمت‌های تلفنی یکی دیگر از مشکلات این بخش است که اکنون با راه اندازی اتوماسیون جدید از تعداد آن کاسته شده است.

سخنگوی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان بیان کرد: نحوه امداد خواهی از اورژانس هم از دیگر مشکلات حوزه اورژانس است چرا که مردم زمان تماس با اورژانس با استرس و نگرانی صحبت می‌کنند و یا آدرس را دقیق اعلام نمی‌کنند و یا از جزییات پیش آمده برای بیمار یا مصدوم چیزی نمی‌گویند.

عابدی افزود: خوشبختانه با راه‌اندازی اتوماسیون جدید این مشکل نیز حل شده است.

عابدی اظهار داشت: باز نکردن مسیر نیروهای امدادی توسط مردم از دیگر مشکلاتی است که با آن روبه رو هستیم چون زمان برای آمبولانس و رساندن سریع و به موقع بیمار یا مصدوم به مراکز درمانی بسیار مهم است.

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار