مشهد| تیر دشمنان در اختلاف افکنی میان سپاه و ارتش به سنگ خورد

تبلیغات

مشهد| تیر دشمنان در اختلاف افکنی میان سپاه و ارتش به سنگ خورد

علی اکبر عباسی تجدد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گناباد در حاشیه جلسه شورای اداری گناباد اظهار داشت: آمریکا در منطقه در حال از بین بردن سرمایه‌های خاورمیانه و ایجاد همان دهکده جهانی با کدخدایی خود آمریکاست.

وی افزود: امریکا قصد از بین بردن امنیت در منطقه را دارد و از همین رو در حال جایگزین کردن داعش به جای طالبان در ولایت فراه افغانستان است.

فرمانده پدافندهوایی شرق کشور تصریح کرد: یکی از برنامه‌های دشمن برای ایران ایجاد اختلاف در کشور بوده و در چند وقت اخیر سعی کرد در بین سپاه و ارتش اختلافاتی را ایجاد کند که با برنامه‌های اجرا شده و اتحاد خوب این دو نهاد، تیر آنها به سنگ خورده است.

عباسی تجدد خاطرنشان کرد: امروز، اتحاد لازمه ضروری برای کشور است و باید تمامی مسئولان و مردم در راستای اتحاد قدم بردارند تا دشمن نتواند به اهداف خود برسد.

فرمانده پدافند هوایی شرق کشور در پایان افزود: این پدافند وسعتی به بزرگی 430 هزار کیلومتر مربع از چهار استان را زیرپوشش دارد و از حریم‌ هوایی دفاع می‌کند.

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار