درگیری در پایان نیمه اول دیدار استقلال و ذوب‌آهن

تبلیغات

درگیری در پایان نیمه اول دیدار استقلال و ذوب‌آهن

نیمه اول دیدار تیم‌های استقلال و ذوب آهن درحالی به پایان رسید که امیر قلعه‌نویی در پایان نیمه اول به شدت به داور انتقاد کرد و این سرآغاز یکسری درگیری بود.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن در پایان نیمه اول با برتری ۲ بر صفر آبی پوشان به پایان رسید.

حواشی این نیمه به شرح زیر است:

- پیش از آغاز این دیدار برخی بازیکنان استقلال به سمت قلعه نویی رفتند و از او برای بازی کردن رخصت گرفتند.

- امیر قلعه نویی پیش از شروع این دیدار از سوی تماشاگران استقلال مورد تشویق قرار نگرفت.

- در طول بازی هواداران استقلال و ذوب آهن در حال فحاشی به یکدیگر بودند.

- در همان دقیقه نخست بازی برخورد میان تیام و فخرالدینی می‌توانست به جاهای باریک کشیده شود و بازی را خشن کند که با پادرمیانی بازیکنان دو تیم قضیه پایان یافت.

- در دقیقه ۲۱ بازی امیر قلعه نویی به شدت از دست بازیکنان تیمش به دلیل مهار نکردن تیام عصبی شد و بر سر آنها فریاد کشید.

- در دقیقه ۲۳ این بازی هواداران استقلال داریوش شجاعیان، بازیکن مصدومشان را تشویق کردند. شماره پیراهن شجاعیان در استقلال ۲۳ است.

- در دقیقه ۲۹ این دیدار تیم ذوب آهن دو فرصت عالی را مقابل دروازه استقلال از دست داد و این مساله با فریادهای شفر بر سر بازیکنانش همراه شد. او از عملکرد مدافعان تیمش به شدت انتقاد کرد.

- در دقیقه ۳۲ بعد اعلام آفساید از سوی داور، تیام مهاجم استقلال به توپ ضربه زد که این مساله با واکنش تند ذوب‌آهنی‌ها همراه بود و آنها خواهان کارت زرد دوم به تیام از سوی داور عمانی شدند.

- در دقیقه ۴۴ بعد از مصدومیت سهرابیان، این بازیکن جایش را به نورافکن داد.

- در پایان نیمه اول، امیر قلعه نویی با رفتن به سمت داور عمانی به شدت از او انتقاد کرد و این مساله در ادامه باعث درگیری لفظی و فیزیکی کوچک نیمکت نشینان و مربیان استقلال و ذوب آهن شد و در نهایت با پا درمیانی حاضران، دو طرف راهی رختکن شدند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار