سمنان| جانبازان داروهای رایگان دریافت می‌کنند

تبلیغات

سمنان| جانبازان داروهای رایگان دریافت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، عبدالرضا عباس پور عصر امروز در حاشیه سفر خود به استان سمنان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فهرستی از داروهای اساسی مورداحتیاج جانبازان از سوی وزارت بهداشت تهیه‌شده که در اختیار جانبازان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه برخی داروهای دیگر در آینده نزدیک با تأیید کمیته دارویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در لیست این داروها افزوده می‌شود خاطرنشان کرد: داروهای موردنیاز جانبازان به‌صورت رایگان عرضه می‌شود.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور خاطرنشان کرد: توسعه بخش خدمات درمانی و بهداشتی به جانبازان در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه داروهای جانبازان اعصاب و روان از مهم‌ترین داروهایی است که باید به‌صورت رایگان ارائه شود خاطرنشان کرد: 6 هزار نفر از خدمات خاص درمانی بنیاد شهید در سراسر کشور بهره‌مند می‌شوند.

عباس پور با تأکید بر اینکه بیش از 85 درصد افراد تحت پوشش بنیاد شهید از خدمات عمومی این سازمان استفاده می‌کنند ابراز داشت: جانبازان از جان خود گذشتند و در مسیر استقلال کشور در مقابل دشمنان ایستادگی کردند.

وی گفت: توجه به این قشر در جامعه باید در دستور کار عموم مردم و مسئولان قرار گیرد.

انتهای پیام/ ت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار