امروز ساعت 15.30 و تاریح‌سازی این دختر ایرانی

تبلیغات

امروز ساعت 15.30 و تاریح‌سازی این دختر ایرانی

امروز ساعت 15.30 و تاریح‌سازی این دختر ایرانی

ورزش > دیگر ورزشها - سایت فدراسیون وزنه‌برداری نوشت:محمودیان نخستین وزنه‌بردار بانوی ایرانی در مسابقات بین المللی وزنه‌برداری نوجوانان و جوانان آسیا کار خود را برای یک شروع رویایی در وزنه‌برداری کشورمان آغاز می‌کند.

امروز (پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه) و از ساعت15:30 دقیقه به وقت تهران، یک رویداد مهم برای ورزش و وزنه برداری ایران در اورگنج ازبکستان رقم می خورد. برهمین اساس در ادامه پیکارهای رقابتهای قهرمانی نوجوانان و جوانان سال 2018 آسیا  رقابت وزنه بردران دختر گروهA  دسته 58 کیلوگرم رده سنی نوجوانان با حضور "پارمیدا محمودیان" برگزار می شود.
محمودیان ملی پوش گلستانی وزنه برداری ایران نخستین نماینده کشورمان، نام خود و شهرش را در تاریخ ورزش و وزنه برداری ایران به ثبت خواهد رساند و بدین ترتیب برای نخستین بار، یک وزنه بردار بانوی ایرانی در مسابقات بین المللی پای روی تخته مسابقات وزنه برداری نوجوانان آسیا می گذارد.
محمودیان با رکورد مجموع ورودی 83 کیلوگرم با 5 وزنه بردار دیگر گروهA  دسته 58 کیلوگرم رقابت خواهد داشت. "گیونگ کیم" از کره شمالی با رکورد ورودی 200 کیلوگرم شانس نخست کسب مدال طلا در دسته 58 کیلوگرم نوجوانان و جوانان به حساب می آید. 

251 41

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار