سنندج| 18 هزار خانوار مرزی سود صادرات سوخت دریافت کردند‌

تبلیغات

سنندج| 18 هزار خانوار مرزی سود صادرات سوخت دریافت کردند‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، نخستین جلسه اصلی کمیسیون برنامه‌ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در سال 97 عصر امروز با حضور استاندار و مسئولان در سالن شهدای دولت استانداری کردستان برگزار شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان در این جلسه اظهار داشت: در بحث سوخت تراکتورها براساس دستوالعمل کمیسیون قاچاق کشور، از ابتدای سال نباید سوخت می‌دادیم مگر اینکه پلاک‌گذاری و شماره‌گذاری انجام می‌شد و نهایتاً تا اینکه در پایان اسفند ماه سال گذشته مصوب شد که به رانندگان سوخت بدهیم.

فریدون یاسمی افزود: در حال حاضر نیز هر آن چه که اعضای این کمیسیون صلاح بدانند انجام می‌دهیم و اگر امکان دارد تمید شود تا جهاد کشاورزی هم بتواند به‌طور کامل شماره‌گذاری را انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه 18 هزار خانوار مرزی سود صادرات سوخت دریافت کردند‌ گفت: در سال گذشته خیلی به دنبال راستی‌آزمایی نبودیم چراکه به واقعیت نزدیک بودیم.

عبدالسلام سپهر معاون خدمات شهری شهرداری سنندج نیز در این جلسه اظهار داشت: عمده کالای قاچاق کشف شده در محل سایت زباله شهرداری دفن می‌شود و طبق مواد 7 و 8 مدیریت پسماند، باید شهرداری هزینه‌های دفن و حمل زباله را بدهد و ضروری است این موضوع در نظر گرفته شود چرا که هزینه‌هایی متحمل شهرداری می‌شود.

انتهای پیام/ح

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار