سمنان| کنفرانس شهرداران جاده ابریشم در استان سمنان برگزار می‌شود

تبلیغات

سمنان| کنفرانس شهرداران جاده ابریشم در استان سمنان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علیرضا احمدیان شامگاه سه‌شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی کنفرانس شهرداران جاده ابریشم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم در ایران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه توسعه راهبردی شهرهای واقع در مسیر این جاده در دستور کار مجمع است اذعان کرد: سمنان مهم‌ترین شهر در این منطقه است و در غالب مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم در حال برگزاری کنفرانس بین‌المللی شهرداران جاده ابریشم هستیم.

دبیر کل مجمع شهرهای جاده ابریشم بیان کرد: این کنفرانس باهدف معرفی ظرفیت‌های حوزه اقتصادی، گردشگری و فرهنگی استان سمنان برگزار می‌شود و سمنان شهر محوری در این جاده است.

وی ایجاد و رونق ظرفیت‌های ویژه اکو توریسم و کویر نوردی را از اولویت‌های این مجمع است اذعان کرد: کارکردهای راهبردی را باید بیش از گذشته احیا کنیم تا زمینه لازم برای ایجاد توسعه پایدار و رونق اقتصادی در سمنان فراهم شود.

احمدیان تصریح کرد: توسعه بخش گردشگری در استان سمنان از دیگر اولویت‌های ما در این مجمع است و باید این ظرفیت‌ها را ارتقا بخشیم.

انتهای پیام/ح

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار