بوشهر| هیئت اقتصادی و تجاری روسیه از توانمندی‌های بوشهر دیدن کردند

تبلیغات

بوشهر| هیئت اقتصادی و تجاری روسیه از توانمندی‌های بوشهر دیدن کردند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، امان‌الله شجاعی عصر امروز در نشست بررسی وضعیت اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان بوشهر از سفر هیئت  تجاری و اقتصادی کشور روسیه به بوشهر خبر داد و اظهار داشت:  هیئت تجاری روسیه به منظور خرید از ایران و حمل آن به روسیه، با هدف بررسی بازار صادراتی مواد غذایی ایران و به ویژه بازدید از واحد‌های فرآوری و بسته‌بندی محصولات دریایی و نیز خرما و گوجه فرنگی وارد بوشهر شدند.

وی با بیان اینکه  این هیئت اقتصادی روسی از چهار واحد تولیدی بوشهر بازدید کردند تصریح کرد: واحدهای فرآوری و بسته‌بندی آبزیان ماهی و میگو ، بسته‌بندی خرما، شرکت تولیدی، بازرگانی میوه  و تره بار و کارگاه درجه بندی و بسته‌بندی گوجه فرنگی  مورد بازدید سرمایه‌گذاران روسی قرار گرفت.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استان بوشهر افزود: هیئت  اقتصادی و تجاری روسی در این بازدیدها بر استاندارد مورد نظر روسیه  تاکید کردند.

شجاعی افزود:  قرار شد که با توجه به نوع تقاضای آنها و نیز اندازه‌های مختلف در بسته‌بندی و زمان مورد قبول برای ارسال کالا به ویژه کیفیت مورد نظر اقدامات بعدی صورت پذیرد.

وی بیان کرد: با اقداماتی که بعداً از طریق طرف ایرانی انجام می‌شود، مقرر شد بسته‌بندی، کیفیت کالا و سرعت ارسال و صادر آن به روسیه دقیقا بر اساس تعهدات فی مابین باشد. 

انتهای پیام/ح

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار