گرگان| سرانه ورزشی دانشجویان کشور 2 مترمربع است

تبلیغات

گرگان| سرانه ورزشی دانشجویان کشور 2 مترمربع است

‌‌به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان،‌ مجتبی صدقی عصر امروز در آیین افتتاح فاز نخست مجموعه ورزشی دانشگاه منابع طبیعی گرگان اظهار داشت: برای یک دانشگاه با قدمت دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی، طبیعی است که امکانات و شرایط باید بسیار فراهم باشد.

وی تصریح کرد: فعالیت‌های رئیس دانشگاه در سال‌های اخیر، دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی را به سمتی می‌برد که شرایط مطلوبی را برای دانشجویان فراهم کند.

رئیس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، توجه به ورزش همگانی و قهرمانی را از برنامه‌های 4 ساله گذشته اعلام کرد و‌ گفت: ‌امکانات ورزشی باید در دانشگاه‌ها فراهم باشد تا دانشجویان بتوانند به ورزش در کنار فعالیت‌های علمی بپردازند.

صدقی با بیان اینکه سرانه ورزشی دانشگاه‌ها دو مترمربع است،‌ افزود: بخشی از دانشگاه‌ها کمتر از این عدد هستند و تلاش می‌کنیم که این دانشگاه‌ها این امکان را پیدا کنند که فضای بهتری را برای دانشجویان رقم بزنند.

وی با بیان اینکه یک سوم سرانه ورزشی دانشجویان ما سرپوشیده است،‌ افزود:‌ امید داریم فاز دوم مجموعه ورزشی دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی گرگان با تامین اعتبار دنبال شود.

سالانه 100 اتاق خوابگاه دانشجویی در کشور احداث می‌‍شود

رئیس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد:‌ ‌توسعه خوابگاه‌های دانشجویی از دیگر برنامه‌های ماست و سالی 100 اتاق برای خوابگاه دانشجویی و تجهیز آن را دنبال کردیم.

صدقی یادآور شد: در بسیاری از دانشگاه مراکز مشاوره ورزشی رونق گرفته و مجموعه فعالان ورزش همگانی و قهرمانی در دانشگاه در تلاش هستند که بخشی از فعالیت دانشجویان به صورت سالم سپری شود.

رئیس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به المپیاد ورزشی دانشجویی در استان فارس اشاره کرد و گفت: ‌در عرصه المپیاد بین‌المللی مقام نهم و دهم را توانستیم کسب کنیم.

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار