بیرجند| آرامش و رفاه امروز جامعه مدیون خون شهدا و جانفشانی‌های جانبازان و ایثارگران است

تبلیغات

بیرجند| آرامش و رفاه امروز جامعه مدیون خون شهدا و جانفشانی‌های جانبازان و ایثارگران است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علی ناصری فرماندار بیرجند به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، مشاور امور ایثارگران فرماندار، رئیس بنیاد شهید شهرستان به عیادت 3 تن از جانبازان سرافراز 70 درصد هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی رفت و از نزدیک از آنها دلجویی کرد و در جریان مشکلات و پیشنهادهای آنها قرار گرفت.

فرماندار بیرجند در دیدار جانباز سرافراز قنبری، جانباز سرافراز حاجی آبادی و جانباز سرافراز سعیدی اظهار داشت: آرامش و رفاه امروز جامعه مدیون خون شهدا و جانفشانی‌های جانبازان و ایثارگران است.

وی تصریح کرد: این جانبازان که اکثراً در بستر بیماری هستند و با جراحات به یادگار مانده از آن دوران، روزگار سختی را می‎گذرانند نمونه‎ای عینی از فداکاری و ایثار در جامعه هستند.

ناصری تاکید کرد: گسترش فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی می‎تواند راهگشای بسیاری از مصائب و مشکلات جامعه باشد.

فرماندار بیرجند گفت: دیدار با این جانبازان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

وی افزود: همسران شهدا و جانبازان از جمله اسوه‌های برتر صبر و مقاومت در جامعه هستند که در همه شرایط با آرامش و وقار تمام مشکلات و مشقات را تحمل کرده و برای حراست از ارزش‌ها تلاش کرده‌اند.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار