صالحی: امسال بیش از هر سالی به وفاق و همدلی نیاز داریم

تبلیغات

صالحی: امسال بیش از هر سالی به وفاق و همدلی نیاز داریم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه نشست سه قوه در خانه ملت، با اشاره به برگزاری نخستین نشست مشترک سه قوه به میزبانی مجلس شورای اسلامی، گفت: امسال بیش از هر سالی به وفاق، همدلی و همزبانی با توجه به چالش های پیش رو نیاز داریم. 

رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اهمیت برگزاری این نشست ها و نمودی که در عرصه بین المللی دارد، عنوان کرد: در حال حاضر باید وفاق، وحدت و انسجام داخلی خود را در عرصه بین المللی به نمایش بگذاریم. 

صالحی ادامه داد: اگر طرف مقابل بداند جمهوری اسلامی ایران از وحدت و انسجام لازم در داخل برخوردار است، در حساب های خود به نحو دیگری محاسبه گری می کند اما اگر تشتت و آشفتگی داخلی ما را ببیند قطعا از موضع قدرت با ما روبرو می شود. 

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: پیام این نوع نشست های مشترک در سطوح کلان در کشور، پیام وحدت و انسجام و وفاق ملی را نمایش می دهد.

نشست مشترک قوای مقننه، مجریه و قضاییه به میزبانی مجلس امروز برگزار شد. در این جلسه نمایندگان مجلس، رئیس‌جمهور، وزرای دولت دوازدهم، رئیس قوه قضائیه، مسئولان قوه قضائیه و رئیس سازمان صدا و سیما حضور داشتند.

انتهای پیام/.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار