شهرکرد| طرح هادی روستای در 26 روستای شهرستان کیار کلنگ‌زنی‌ شد

تبلیغات

شهرکرد| طرح هادی روستای در 26 روستای شهرستان کیار کلنگ‌زنی‌ شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سهراب‌ رئیسی امشب در آئین کلنگ‌زنی‌ طرح‌ هادی روستایی اظهار داشت: در شهرستان کیار بالغ بر 52 درصد خانه‌ها مقاوم‌سازی شده و مابقی باید مقاوم‌سازی شوند.

وی افزود: از ابتدا تاکنون 71 طرح هادی در این شهرستان تهیه و بازنگری شده و در 41 روستا طرح هادی با اعتباری بالغ‌بر 22 میلیارد تومان اجرا که از این تعداد طرح هادی در 37 روستا در بخش ناغان با 15 میلیارد تومان اعتبار در سال گذشته شروع و تاکنون سطحی معادل 86 هزار و 354 متر مربع با استفاده از 844 تن قیر رایگان آسفالت شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به مقاوم‌سازی‌ مساکن‌ روستایی‌ در شهرستان کیار بیان کرد: 4 هزار و 100 فقره تسهیلات بازسازی، بهسازی و تعمیرات با اعتباری بالغ‌بر 40 میلیارد تومان پرداخت و 8 هزار و 160جلد سند مالکیت شهری و روستایی با همکاری ثبت‌ اسناد و املاک‌ صادر شده است‌.

رئیسی خاطرنشان‌ کرد: همچنین تاکنون 1352 پلاک زمین واگذار و 6 هزار و 198 فقره خدمات فنی صدور پروانه ساختمانی ارائه شده است.

وی با اشاره به روستاهای در معرض این شهرستان گفت: تاکنون 221 میلیارد تومان اعتبارات عمرانی در این شهرستان هزینه شده و قرار است 13 میلیارد تومان دیگر در حوزه عمرانی هزینه‌ و 10 طرح هادی با یک‌ میلیارد تومان اعتبار در سال جاری اجرا شود‌.

به گزارش تسنیم آئین کلنگ‌زنی طرح هادی در 26 روستای بخش ناغان شهرستان کیار با 15 میلیارد تومان اعتبار برگزار شد.

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار