تبلیغات

برگزاری سومین دوره بین‌المللی بازیهای حرکتی و ورزش‌های رشدی کودکان

سومین دوره بین‌المللی اصول طراحی بازی‌های حرکتی و ورزش‌های متناسب رشدی کودکان اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، سومین دوره بین المللی اصول طراحی بازی‌های حرکتی و ورزش های متناسب رشدی کودکان با حضور اساتید داخلی و مدرس برجسته بین‌المللی از ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت در تهران برگزار می‌شود.

 این دوره بین المللی با هدف دانش‌افزایی مربیان و علاقه‌مندان به حوزه فعالیت بدنی، بازی و ورزش کودکان سنین پیش‌دبستانی توسط پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، انجمن بین‌المللی بازی و مشارکت فعالانه انجمن بازی‌ها و ورزش کودکان فدراسیون ورزش‌های همگانی، سازمان بهزیستی کشور و دیگر نهادهای مرتبط برگزار خواهد شد.

در این دوره شرکت‌کنندگان با اصول طراحی برنامه‌های بازی و ورزش کودکان، بازی و ورزش مادر، پدر و کودک، بازی‌های رشد حرکتی و ادراکی حرکتی حرکات پایه، آگاهی فضای زمانی، ریتم هماهنگی بین اندامی ، طراحی و ساخت ابزارهای بازی و ورزش کودکان به‌ صورت عملی، اصول مدیریت کلاس‌های بازی و ورزش، بازی‌های اصلاحی برای کودکان دچار مشکلات کف پا و انحراف ستون فقرات و گردن را به‌ صورت تئوری و عملی فرا خواهند گرفت و در پایان به شرکت کنندگان گواهینامه بین‌المللی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار