تبلیغات

ترامپ بار دیگر به مخالفت با وزرای دولتش برخواست

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، کاخ سفید تأیید کرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به سناتور گاردنر قول داده است از تصویب قوانینی در حمایت از ایالت‌هایی که مصرف ماریجوانا را قانونی‌ کرده‌اند - در مقابل تصمیمات جف سشنز دادستان کل آمریکا - حمایت کند.

سشنز - دادستان کل آمریکا که هدایت وزارت دادگستری این کشور را برعهده دارد - از موقع آغاز به کار خود به دنبال لغو سیاست بازمانده از دوران اوباما است که براساس آن هر یک از ایالت‌ها بدون ترس از دخالت دولت فدرال، بتوانند به صورت منفرد مصرف تفریحی ماریجوانا را قانونی و آزاد کنند.

به نوشته سان‌دیگو یونیون تریبیون، هرچند ترامپ طی دوران ریاست جمهوری‌اش سابقه‌ای سرشار از اتخاذ مواضع متناقض با وزرا و اعضای دولتش دارد، اما دشوار بتوان اطمینان حاصل کرد که کاخ سفید نهایتا تصمیمات سشنز را به کناری می‌گذارد یا خیر.

این خبر در شرایطی که منتشر شده است که ترامپ هیچ‌گاه دادستان کل آمریکا را به خاطر تصمیم سال گذشته‌اش برای کنار کشیدن و عدم مداخله در تحقیقات مرتبط با دخالت روسیه در انتخابات آمریکا، نبخشیده است. تا جایی که اگر ترامپ به ناگاه سشنز را از کار برکنار کند، تعجب کسی را بر نخواهد انگیخت.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار