تبلیغات

اصفهان| فدراسیون هنوز درباره استعفای رئیس هیئت کشتی اصفهان تصمیم نگرفته است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمد مجیری که مهرماه 93 و با رأی اعضای مجمع انتخاباتی هیئت کشتی استان اصفهان به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد اواخر سال گذشته و همزمان با روزهایی که بحث استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی مطرح شده بود با انتشار متنی در فضای مجازی از ریاست هیئت کشتی استان اصفهان استعفا کرد.

هر چند رسول خادم به فدراسیون کشتی بازگشت، مجیری تأکید کرد که استعفای او ربطی به استعفای خادم نداشته است و 21 فروردین ماه امسال نیز استعفای کتبی خود را به مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ارائه کرده است.

علیرضا امینازاده معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره استعفای محمد مجیری از ریاست هیئت کشتی استان اظهار کرد: رئیس، دبیر و چند تن دیگر از عوامل هیئت کشتی استان اصفهان استعفای خود را تقدیم اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرده‌اند. در مورد استعفای دبیر، نایب‌رئیس و خزانه‌دار هیئت‌های ورزشی چون ابلاغ آن‌ها از طرف اداره‌کل ورزش و جوانان استان صادر می‌شود ما در مورد آن‌ها تصمیم‌گیری می‌کنیم اما در مورد استعفای رئیس هیئت، رئیس فدراسیون در این مورد تصمیم‌گیری می‌کند.

وی افزود: فدراسیون کشتی هنوز نظر خود در مورد استعفای رئیس هیئت کشتی استان اصفهان به ما اعلام نکرده است.

امینازاده ادامه داد: با مجیری در مورد استعفایش صحبت کرده‌ایم. وی مطالبی را در فضای مجازی مطرح کرده بود، اما فضای مجازی برای ما وجاهت قانونی نداشت و وقتی استعفای خود را به صورت کتبی به ما اعلام کرد، چون تنها حدود 6 ماه از زمان ریاست وی باقی مانده است از وی خواستیم به‌کار خود در هیئت کشتی ادامه دهد، اما عنوان کرد به دلیل مشغله کاری قادر به ادامه فعالیت در این هیئت نیست و بستگی دارد فدراسیون در این مورد چه تصمیمی بگیرد.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان در مورد انتقاد مجیری از عدم همکاری اداره‌کل با هیئت کشتی استان گفت: به هر حال برای انجام هر فعالیت ورزشی، حمایت اداره‌کل لازم است. سال گذشته اصفهان میزبان 2 رویداد بزرگ و مهم ورزشی بود و مسابقات قهرمانی کشور و جام باشگاه‌های جهان را برگزار کردیم و هیئت کشتی نیز چند دوره مسابقات استانی برگزار کرد و نمی‌توان گفت بین این هیئت و اداره‌کل ورزش و جوانان استان همکاری وجود نداشته است.

وی خاطرنشان کرد: اگر این همکاری وجود نداشت، این رویدادهای بزرگ و مهم هم در اصفهان برگزار نمی‌شد و با اینکه رئیس هیئت کشتی استان چنین مسائلی را مطرح کرده در عمل اتفاق دیگری رخ داده است.

انتهای پیام/ح

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار