تبلیغات

یاسوج| 346 بیمار سرطانی نیازمند در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، امین الله بابویی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 15 ماه گذشته و با همکاری سرطان موسسه 346 بیمار سرطانی نیازمند در استان شناسایی و با هدف کمک به آنان پرونده تشکیل شد.

وی با بیان اینکه مددکاری و مشاوره بیماران سرطانی به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت، عنوان کرد: در زمستان سال 95 با هدف ترویج حمایت‌های اجتماعی در راستای کمک به بیماران نیازمند سرطانی موسسه سرطانی نور افتتاح و به طور رسمی شروع به فعالیت کرد.

بابویی ابراز کرد: موسسه نور با پیگیری‌های انجام شده از زمان تاسیس تاکنون افزون بر 3 میلیارد ریال برای کمک به معالجه و درمان بیماران و همچنین استاندارد سازی تنها بخش سرپایی بیماران سرطانی استان هزینه کرده است.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: تشکیل پرونده برای 300 بیمار نیازمند سرطانی در 15 ماه گذشته با هدف کمک به تامین هزینه‌های درمانی و تسهیلات رفاهی این بیماران نیز از دیگر اقدامات موسسه نور بوده است.

بابویی با تاکید بر اینکه این موسسه با هدف کمک به بیماران نیازمند سرطانی ایجاد شده است، ادامه داد: مجموعه مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی استان از هیچ کمکی به سازمان‌های مردم نهاد با هدف ارائه خدمات به بیماران مختلف دریغ نمی‌کند.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار