تبلیغات

رشت| رد شدن برخی مصوبات شورای شهر رشت جهت حفظ قانون است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سید محمد احمدی شب گذشته با حضور در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت اظهار داشت: امروز در دهه چهارم انقلاب اسلامی باید بکوشیم تا در هر مسئولیت و جایگاهی که هستیم بر اساس عقلانیت، تدبیر و برنامه‌ریزی اقداماتمان را انجام دهیم.

فرماندار رشت یکی از شروط توسعه را حضور انسان‌های دوراندیش دانست و عنوان داشت: شورای اسلامی پنجم شهر رشت شورایی حرفه‌ای است و از تجربه کاری در امور شورایی و جایگاه‌های مدیریتی برخوردار است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت اظهار داشت: اعضای شورای شهر به طور مستقیم و فرماندار به طور غیر مستقیم توسط مردم انتخاب شده‌اند و همه ما منصوب به مردم هستیم.

احمدی جایگاه خدمت به مردم را امانتی در نزد مسئولان دانست و خاطرنشان کرد: همه ما مسئولان در مسیر خدمت به مردم یکصدا هستیم و من امروز برای صله رحم در شورای شهر حاضر شده‌ام.

وی با بیان اینکه شهر رشت 12 منطقه حاشیه‌نشین دارد تصریح کرد: بیان مجدد موضوعات گذشته مشکلی را حل نمی‌کند بلکه تمامی مطالبات و درخواست‌ها باید در چارچوب برنامه‌ریزی‌های کشور پیگیری شود.

فرماندار رشت با اشاره به اجرای طرح "شهر شب‌های روشن" در رشت اظهار داشت: گردشگری یکی از نخستین اولویت‌های گیلان و رشت است زیرا در نوروز امسال شهر رشت با افزایش 36 درصدی گردشگری مواجه بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با تاکید بر اینکه شهر رشت دارای ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری است خاطرنشان کرد: نظارت با دخالت بسیار متفاوت است و من اجازه دخالت در امور شورا را به خودم نمی‌دهم.

وی رد شدن برخی مصوبات شورای شهر رشت توسط فرمانداری را در راستای حفظ قانون دانست و عنوان داشت: بخشی از آبادانی، زیبایی و توسعه شهر رشت به عنوان فرماندار برعهده من است.

احمدی با اعلام اینکه در راستای بررسی اجرای طرح‌های بازآفرینی در رشت از یک مقام کشوری برای حضور در این شهر دعوت می‌شود گفت: تعهد فرمانداری رشت برای پرداخت 300 میلیون تومان جهت راه‌اندازی و تجهیز مرکز کنترل ترافیک رشت پیگیری می‌شود و چنانچه تعهدی باشد حتماً پرداخت می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با اشاره به مشکلات ترافیکی موجود در شهر رشت ابراز داشت: من از مباحث ترافیکی که در رشت اتفاق افتاده اطلاعی ندارم و تا زمانی که به طور کامل مطلع نشوم نمینمی‌تو از آن دفاع کنم.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار