تبلیغات

اهواز| گام‌های خوبی در راستای مهارت‌‌‌افزایی و آموزش جوانان خوزستانی برداشته شده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری با اشاره به اولویت‌های امروز در جامعه اظهارداشت: با توجه به ضرورت توجه به اقشار مستضعف و محروم جامعه و با هماهنگی‌های صورت گرفته با برخی مجموعه‌ها و نهادها مقرر شد صد دستگاه چرخ خیاطی صنعتی به بانوان واگذار شود.

وی افزود: در بخش اول صد دستگاه از این چرخ‌های خیاطی و در نوبت‌های بعد نیز هر کدام به همین میزان تهیه و در اختیار بانوانی که آموزش دیده‌اند قرار می‌گیرد تا بتوانند از این راه درآمدی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به نیاز استان گفت: در استان خوزستان هر ساله صدها هزار دست لباس مدرسه، کار و لباس‌های خانگی ویژه بانوان نیاز است که اگر با آموزش این چرخ‌های خیاطی در اختیار خانم‌ها قرار بگیرد می‌تواند کمک خوبی هم به آنها و هم برای تامین نیاز استان باشد.

موسوی جزایری تاکید کرد: اولویت ما برای توزیع این امکانات و تجهیزات مناطق محرومی مانند کوت عبدالله، حمیدیه بخشی از مناطق مرکز شهر و بخش‌هایی از شوشتر است که در این مسیر از توان برخی تشکل‌های خیریه مانند آبشار عاطفه‌ها که اقدامات مناسبی دارند نیز استفاده می‌کنیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری همچنین به برخی دیگر از اقدامات انجام شده نیز اشاره کرد و افزود: گام‌های خوبی در جهت آموزش جوانان خوزستانی و مهارت‌ افزایی آنان برداشته شده که حاصل هماهنگی‌ها با دستگاه‌ها و افراد مختلف است.

انتهای پیام/ح

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار