تبلیغات

لرستان|اراضی تعاونی تاکسیرانی بروجرد تا پایان امسال تعیین تکلیف می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، علی کورانی فر عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشکلات اعضای تعاونی تاکسیرانی پیگیری می‌شود تا به‌زودی تعیین تکلیف صورت گیرد؛ متولی پیگیری این اراضی راه و شهرسازی است که مدارک و مستندات از منابع طبیعی تحویل گرفته‌شده و هم‌اکنون در مرحله اخذ سند با همکاری ثبت‌اسناد استان و شهرستان است تا اسناد این اراضی به نام راه و شهرسازی و در مالکیت این سازمان برای واگذاری به تعاونی تاکسیرانی قرار گیرد.

وی بابیان اینکه نمی‌توان زمان مشخصی برای تعیین تکلیف این اراضی اعلام کرد افزود: به‌طورقطع تلاش می‌شود تا پایان امسال مشکلات این تعاونی مرتفع و پیگیری‌ها به نتیجه برسد.

فرماندار ویژه بروجرد به اقدامات انجام‌شده در راستای انسداد ورودی‌های شهر بروجرد و ممانعت از ورود دام به این شهر از محور خرم‌آباد و اشترینان اشاره و عنوان کرد: معمولاً دام‌های ورودی به این شهر از بی‌راهه‌هایی که خود عشایر آن‌ها را به‌خوبی می‌شناسند به شهر وارد می‌شوند.

وی بیان کرد: رایزنی‌هایی با استان همدان در راستای کوچ عشایر انجام‌شده تا در صورت توافق، دام‌های عشایر زودتر از تقویم کوچی که سازمان امور عشایر تا 20 اردیبهشت‌ماه برای آن‌ها در نظر گرفته است از مسیر بروجرد خارج  و به سمت کرمانشاه و همدان حرکت می‌کنند.

کورانی فر بابیان اینکه این دام‌ها عمدتاً متعلق به ساکنان روستاهای اطراف شهر است که مقرر شد در صورت مشاهده جمع‌آوری شوند تصریح کرد: تعداد این دام‌ها زیاد نیست و در همه شهرها وجود این تعداد دام طبیعی است ولی چرای دام درون شهر ممنوع است که در صورت مشاهده شهرداری با همکاری اجرائیات دادستانی نسبت به جمع‌آوری این دام‌ها اقدام و با متخلفان برخورد قضایی می‌شود.

وی به افتتاح مرکز تست هیدرو استاتیک مخازن CNG اشاره کرد و گفت: مرکز تست هیدرو استاتیک مخازن خودروهای گازسوز و دوگانه‌سوز بااعتباری بالغ‌بر 500 میلیون تومان و اشتغال‌زایی بیش از 10 نفر در بروجرد راه‌اندازی شد.

فرماندار ویژه بروجرد اظهار داشت: با راه‌اندازی این مرکز معاینه فنی دیگر نیازی به مراجعه خودروهای شهرستان بروجرد به مرکز استان و شهرهای دیگر برای معاینه فنی مخازن CNG نیست و مالکان این خودروها می‌توانند در این مرکز خدمات بازدید و تست‌های هیدرو استاتیک را دریافت کنند.

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار