تبلیغات

اردبیل| هیچ قدرتی به اندازه رسانه نمی‌تواند در تربیت اثرگذار باشد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ستوده عصر امروز در دیداری با مسئول بسیج رسانه استان و رئیس اتاق اندیشه‌ورز و نماینده مربیان انجمن‌های صالحین قشر در اردبیل اظهار داشت: رسانه‌ یک تکنیک استراتژیک در دنیا است و در جامعه امروزی هیچ قدرتی به اندازه رسانه نمی‌تواند در تربیت اثرگذار باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه این تکنیک بیشتر در دست دشمنان است لازم است ما به غیر از استفاده از تکنیک رسانه در تعلیم عقاید مختلف اجتماعی، دینی، فرهنگی، سیاسی و جواب شبهات اقدامات مناسبی انجام دهیم تا خروجی مناسب و مد نظر را نیز به دست آوریم.

ستوده اظهار کرد: تربیت مربیان سواد رسانه‌ای با هدف استادپروری رسانه با محتوای قوی و تحلیل موضوعات و مبارزه با جنگ روانی دشمناناز مهم‌‌تر ین اقداماتی است مه به دنبال  آن هستیم و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم در این عرصه پیشگام باشیم و مشکلات موجود را به حداقل برسانیم.

وی تصریح کرد: از اثرگذاری رسانه باید به عنوان یک فرصت برای تاثیرگذاری مثبت و سازنده بر روی جوامع مختلف استفاده شود و در این زمینه انتظار می‌رود تمام ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها به‌کارگیری شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل پوشانده و مشکلات موجود را برطرف کنیم.                       

در این دیدار فعالیت‌های انجمن‌های قشری بررسی و برای ایجاد گروه‌های مختلف و تعریف موضوعات در این گروه‌ها و هدایت ذهنی و کمک به تهیه محتوای تاثیرگذار تبادل نظر شد.

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار