تبلیغات

مهمترین برنامه آموزش و پرورش در سال جاری تغییر محتوای برنامه‌های آموزشی است

///سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درپاسخ به سوالی مبنی براینکه وزارتخانه شما چه برنامه‌ای برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال در سال 96  داشت، اظهار کرد: تاکنون در اجرای سند تحول از حیث ساختاری اقداماتی انجام داده‌ایم و آنچه برای استقرار این سند صورت گرفته عمدتا ناظر بر تغییرات و تحولات ساختاری بوده است لذا اکنون باید وارد مباحث محتوایی شویم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مهمترین برنامه‌های وزارت خانه متبوعش در سال جاری، افزود: مهمترین برنامه وزارت آموزش و پرورش تحولاتی است که در حوزه محتوای برنامه‌های آموزشی و پرورشی آغاز می‌شود.

بطحایی خاطرنشان کرد: وزارت آموزش و پرورش وظیفه دارد زمینه‌های استقبال دانش آموزان برای مهارت‌های اشتغال را تقویت کند به همین منظور در سال 96 که به عنوان وزیر انتخاب شدم در 8 استان کشور مهارت‌های پایه را بین 6 تا 24 ساعت در هفته آغاز کردیم و در هفته گذشته هم اجرای آ‌زمایشی آن آغاز شده است.

 وی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم این مهارت‌های پایه‌ای را که منجر به ایجاد علاقه در دانش آموزان برای اشتغال در حوزه مهارت‌های حرفه‌‌ای می‌شود، ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار