تبلیغات

همدان| پیش‌بینی افزایش حضور گردشگران در همدان از روز دوم فروردین

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علی تعالی در حاشیه بازدید از ستاد اجرایی خدمات سفر همدان اظهار داشت: امروز در کنار معاون عمرانی استاندار، شهردار و مدیرکل میراث فرهنگی همدان از ورودی‌های شهر و ستادهای تسهیلات سفر در همدان بازدید داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه امسال نسبت به سال گذشته نظم بسیار خوبی بر ستاد اجرایی خدمات سفر حاکم است، افزود: غرفه‌های مستقر در میدان فرودگاه برای راهنمایی مسافران نسبت به سال گذشته وضعیت مطلوب‌تری داشته و امسال ورودی خوبی در ابتدای فرهنگیان ایجاد شده و مکان بسیار خوبی برای هدایت و راهنمایی مسافران دیده شده است.

فرماندار همدان با بیان اینکه همه دستگاه‌ها در این محل مستقر شده‌اند و حتی تعدادی از سمن‌ها در این نقطه برای راهنمایی مسافران حضور دارند، عنوان کرد: ستاد اسکان همدان به خوبی آماده شده و خدمات مطلوبی را به مسافران تاکنون ارائه داده است.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود از بعد از ظهر و فردا شاهد حضور بیشتر مسافران در همدان باشیم، تصریح کرد: از یک ماه گذشته در ستاد گردشگری استانداری و فرمانداری جلسات هماهنگی خوبی برگزار شد که امروز شاهد نظم و هم‌افزایی خوبی بین دستگاه‌ها هستیم و وضعیت ما نسبت به سال گذشته بهتر است.

تعالی درباره آمادگی همدان برای رویداد گردشگری 2018 اظهار کرد: رویکرد فرمانداری، استانداری و شهرداری همدان در ایام نوروز این بوده است تا در رابطه با رویداد 2018 اقدامات مناسبی انجام و تبلیغات در این راستا اجرایی شود.

وی ادامه داد: المان‌هایی که در ورودی و داخل شهر ایجاد شده به موضوع رویداد گردشگری 2018 اشاره کرده و خوشبختانه شهردار همدان نیز بسیار در این زمینه فعال بوده و برای معرفی پایتخت تاریخ و تمدن همدان گام برداشته است.

استفاده از کالای ایرانی استقلال و رونق اقتصادی کشور را به‌دنبال دارد

فرماندار همدان درباره نامگذاری امسال به نام «حمایت از کالای ایرانی» نیز بیان کرد: نگاهی که مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر به استقلال اقتصادی کشور داشتند سبب شده است تا نامگذاری امسال نیز به سمت استقلال اقتصادی باشد.

وی با اشاره به اینکه شعار امسال بر استفاده از کالاهای داخلی تاکید داشته است اظهار کرد: یکی از مشکلات واحدهای تولیدی عدم فروش بوده که این موضوع به دلیل ورود بی‌رویه کالاهای خارجی است.

تعالی اظهار داشت: اگر براساس سیاست‌های مقام معظم رهبری بتوانیم ورود کالاهای خارجی را کاهش داده و استفاده مردم از کالاهای داخلی را افزایش دهیم می‌توان شاهد رشد و رونق اقتصادی در کشور باشیم.

انتهای پیام/ح

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار