تبلیغات

ریاض ۱۵ آوریل میزبان نشست سالانه سران کشورهای عربی

رهبران کشورهای عربی ۱۵ آوریل در ریاض نشست سالانه خود را برگزار خواهند کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌، به نقل از خبرگزاری فرانسه، احمد ابوالغیط ، دبیر کل اتحادیه عرب اعلام کرد، بیست و نهمین نشست سالانه سران کشورهای عربی پانزدهم آوریل ۲۰۱۸ در ریاض برگزار خواهد شد.

ابوالغیط با اشاره به این که دبیرخانه عمومی یک پیام رسمی از سوی عربستان سعودی برای برگزاری این نشست دریافت کرده است، اظهار داشت که قرار بود این نشست سالانه بر اساس سال‌های گذشته اواخر مارس برگزار شود، ولیکن با درخواست عربستان سعودی پانزدهم آوریل  در ریاض برگزار خواهد شد.

وی گفت: پیش از این نشست که در سطح رهبران و روسای جمهور عرب است ، نشست‌های مقدماتی نیز طبق روال عادی از ۹ آوریل برگزار خواهد شد.

احمد قطان، سفیر عربستان سعودی در مصر و نماینده این کشور در اتحادیه عرب، اعلام کرد که تاریخ برگزاری  نشست سالانه سران عربی به دلیل انتخابات ریاست جمهوری مصر که از ۲۶ تا ۲۸ مارس برگزار می‌شود، تغییر خواهد کرد. نشست سالانه قبلی ۲۹ مارس در  اردن با حضور ۲۲ عضو اتحادیه کشورهای عربی به غیر از سوریه برگزار شده بود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار