تبلیغات

تازه‌ترین جزئیات از آمار حوادث چهارشنبه آخر سال در استان سمنان؛ 21 نفر مصدوم شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مصدومیت این افراد از شهرستان‌های شاهرود، گرمسار و آرادان، سمنان، دامغان و مهدی‌شهر گزارش‌شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار داشت: تعداد 20 نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال در شهرستان‌های گرمسار، سمنان، دامغان و مهدی‌شهر مصدوم شدند.

مهدی شادنوش با بیان اینکه متأسفانه در حوادث چهارشنبه آخر سال تعدادی از هم استانی‌ها دچار مصدومیت شدند افزود: از تعداد 20 مصدوم 13 نفر مرد و 7 نفر زن بودند.

وی با بیان اینکه بیشترین آمار مصدومان از شهرستان گرمسار و آرادان گزارش‌شده است گفت: گرمسار و آرادان 9 مصدوم، سمنان 7 نفر و شهرستان‌های دامغان و مهدی‌شهر نیز 2 نفر در حوادث چهارشنبه‌سوری مصدوم شدند.

وی با اشاره به میزان مصدومیت افراد حادثه‌دیده گفت: تمام این مصدومین به صورت سطحی آسیب دیدند و در حال حاضر اکثر این افراد مرخص شده و تنها 5 نفر در بخش اورژانس در حال مداوا هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با بیان اینکه عمده افراد با ترقه و سیگارت دچار مصدومیت شدند تصریح کرد: اکثر مصدومین بیشتر از ناحیه دست دچار جراحت شده و تعدادی نیز از ناحیه چشم و صورت آسیب دیدند.

شادنوش با بیان اینکه میزان مصدومین حوادث چهارشنبه آخر نسبت به سال گذشته کاهش‌یافته است افزود: این مهم به علت آموزش، اطلاع‌رسانی و همکاری مردم استان سمنان محقق شده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان نیز در گزارشی از مصدومیت میکائیل منیدری کودک پنج‌ساله در شاهرود خبر داد و گفت: این کودک از ناحیه چشم راست مصدوم شد.

سردار روح‌الامین قاسمی با بیان اینکه این کودک پنج‌ساله در شهرک پردیس شاهرود بر اثر اصابت مواد محترقه از ناحیه چشم به‌شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد؛ از انجام عمل جراحی بر روی چشم این کودک خبر داد.

وی اضافه کرد: هم‌اکنون نیز حال عمومی این کودک خوب اعلام‌شده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار