تبلیغات

نعیم قاسم: تنها راه آزادسازی فلسطین، مقاومت مسلحانه است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رسانه‌های لبنانی، شیخ نعیم قاسم جانشین دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی در چهارمین همایش بین المللی همبستگی با فلسطین گفت: تنها راه آزادسازی فلسطین، در درجه اول مقاومت مسلحانه و پس از آن انواع مقاومت‌های دیگر است.

وی افزود: ما مقاومت مسلحانه را با هیچ مقاومت دیگری عوض نخواهیم کرد تا این دشمن تسلیم شود و تسلیم نیز خواهد شد.

جانشین دبیرکل حزب الله با بیان اینکه فلسطین الگو و مقیاس حقوق بشر است، گفت: اگر می‌خواهید بدانید که حق کجا قرار دارد، باید به فلسطین نگاه کنید.

نعیم قاسم افزود: نظام بین‌المللی مبتنی بر تامین منافع کشورهای بزرگ است. این نظام، نظام ظالمی است و ما ملت‌ها باید به منظور شکستن این بت تلاش کنیم.

نعیم قاسم گفت: ما به شهدای عزیزی که به خاطر آن‌ها در اینجا جمع شده‌ایم و به اسرا و مجروحانی که راه ما را روشن کردند و موجب شدند که ما معنای عزت و آزادسازی و ثبات را درک کنیم، درود می‌فرستیم.

وی اظهار داشت: اساس مقاومت فلسطین، خود مردم فلسطین هستند و ما به جانشینی از ملت فلسطین مقاومت نمی‌کنیم، بلکه با آن‌ها هستیم و از آن‌ها حمایت می‌کنیم. ما اطمینان داریم که پیروز خواهیم شد و شما انشاالله در مسیر آزادی هستید.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار