تبلیغات

گیلان|‌ ‌16 مورد حریق در شب چهارشنبه آخر سال ‌شهر رشت گزارش شد

شهرام مؤمنی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت:‌ تا ساعت 21 امشب که مصادف با مراسم چهارشنبه آخر سال شده است تاکنون 16 مورد حریق و آتش سوزی در شهر رشت اتفاق افتاده است.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت عنوان کرد:‌ این حریق‌ها شامل آتش گرفتن ‌3 مورد سطل زباله و کاه،‌ 3 مورد حریق درختان،‌ 3 مورد حریق واحدهای مسکونی و یک مورد حریق انبار تجاری لوازم ورزشی بوده است.

مؤمنی خاطرنشان کرد:‌ حریق‌های اتفاق افتاده در بخش واحد‌های مسکونی و واحد تجاری همگی ناشی از پرواز بالن آرزوها بوده که پس از فرود آمدن بر سقف این اماکن موجبات آتش سوزی را فراهم کرده است.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت بیان داشت: ‌تا ساعت 21‌ شب چهارشنبه آخر سال،‌ تاکنون 217 مورد تماس توسط شهروندان شهر رشت برقرار شده است که تیم‌های عملیات سازمان آتش نشانی بلافاصله به محل اعزام ‌‌شده‌اند.

‌مؤمنی ابراز داشت:‌ تاکنون به غیر از مواردی که در روزهای گذشته اتفاق افتادند در مورد انفجار مواد محترقه و آتش‌زا و حوادث اینچنینی گزارش خاصی به سازمان اعلام نشده است.

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار