تبلیغات

تبریز|عیدی مددجویان کمیته امد‌اد آذربایجان شرقی پرداخت شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز،محمد کلامی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: عیدی بیش از 57 هزار خانوار تحت حمایت این نهاد با جمعیتی حدود 112 هزار مددجو مبلغ سه میلیارد و 414 میلیون تومان پرداخت شد.

وی بابیان اینکه عیدی پرداختی به میزان یک ماه مستمری مددجویان بوده است، افزود: یک نفره 53 هزار تومان، دونفره 60 هزار تومان، سه نفره 71 هزار تومان، چهار نفره 82 هزار تومان و پنج نفره به بالا 100 هزار تومان عیدی دریافت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در ادامه  بیان کرد: مستمری اسفندماه مددجویان در 26 اسفند هم‌زمان با پرداخت یارانه به‌حساب سرپرستان خانوارهای تحت حمایت واریز خواهد شد.

کلامی با اشاره به اینکه با پرداخت مستمری مددجویان می‌توانند وسایل ضروری و اولیه زندگی خود را تأمین کنند، یادآور شد: برای تأمین نیازهای معیشتی، درمانی، بهداشتی، فرهنگی و اشتغال مددجویان تحت حمایت نیازمند کمک خیران و مردم نیکوکار هستیم.

وی در پایان گفت: در آستانه سال نو از خیران استان آذربایجان شرقی می‌خواهیم با کمک به نیازمندان لبخند شادی را در دل خانوارهای نیازمند بنشانند.

یوسف زمانی نیز از اعزام 1126 مددجوی آذربایجان شرقی به مشهد مقدس و عتبات عالیات خبر داد و گفت:هزار و 126 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در اسفند امسال در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس و عتبات عالیات اعزام شدند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: هزار و 126 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در اسفند امسال در قالب طرح شوق زیارت مشهد مقدس و عتبات عالیات اعزام شدند.

وی با اعلام اینکه از این تعداد 126 مددجو به عتبات عالیات اعزام شدند، بیان کرد: اردوهای زیارتی کمیته امداد باهدف ترج سبک زندگی اسلامی، تحکیم بنیان خانواده، ایجاد نشاط معنوی و تقویت روحیه خودباوری برای مددجویان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با دعوت از خیران برای مشارکت در تأمین هزینه‌های اعزام مددجویان به مشهد مقدس و عتبات عالیات، افزود: خیران و مردم نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری آنی پرداخت کمیته امداد#041*8877* با واردکردن مبلغ موردنظر کمک‌های خود را پرداخت کنند.

زمانی در پایان گفت: مشارکت خیران در طرح شوق زیارت موجب می‌شود تا بتوانیم در آینده تعداد بیشتری از مددجویان را به مشهد مقدس و عتبات عالیات اعزام کنیم.

انتهای پیام/ش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار