تبلیغات

واکنش فدراسیون کشتی به یک گزارش خبری

فدراسیون کشتی به مطلب ارسالی بر روی خروجی ایسنا با عنوان «از اسرائیل تا سئول!/ رسول خادم چه می‌خواهد؟» واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، متن کامل جوابیه روابط عمومی فدراسیون کشتی به این شرح است: " رسول خادم دغدغه‌های خود را در مورد خطر تعلیق از سوی مراجع بین‌المللی در مورد مبارزه نکردن با کشتی گیران رژیم صهیونیستی را بسیار شفاف و صادقانه برای تمامی مسئولان امر و مردم ایران عزیز عنوان نمود و گواه آن صحبت‏‌های اخیر نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی با سایت "www.insidethegames.biz"  است.

نمی‌دانیم که بالاخره رسول خادم راجع به این موضوع حرف بزند یا نزد، در هر صورت از نظر نگارنده او متهم است به هنجارشکنی در مواضع ساختاری و اصولی نظام اسلامی و درج چنین مطلبی در مورد فردی که ۳۰ سال علاقه خود را به این نظام نشان داده بسیار غم برانگیز است.

بار دیگر می‌گوییم نمی‌دانیم که اصراری به درج چنین مطلبی در خبرگزاری وزین دانشجویان چه بوده اما رسول خادم هیچ گاه به دنبال خروج افتخارآمیز از کشتی ایران نبوده و چاله‌ای هم در کار نیست، و ظاهرا طراحان طرف مقابل اصرار بیشتری بر ایجاد تفرقه دارند.

امروز قصد نداریم بر طبل تفرقه که متأسفانه عده‌ای بر آن می‌کوبند، بکوبیم و اگر به دنبال آرامش در کشتی هستیم این راهش نیست.

درست است که کشتی در چند ماه گذشته در برخی مسابقات نتایج قابل قبولی را کسب نکرده است اما اگر کمی به تاریخ این رشته پرافتخار نگاهی بیاندازیم می بینیم که این رشته همیشه فراز و نشیب هایی داشته است و کارنامه قابل قبول کشتی در پنج سال اخیر گواه این موضوع است که دریافت اطلاعات آن کار ساده ای است.

نویسنده محترم بهتر است صحبت های وی را در مجمع دیروز، به طور کامل مطالعه کنند تا پاسخ تمام نیش و کنایه های خود را بگیرند.

۱- اینکه نویسنده عزیز ادعا می کند که خادم حرفی از مواضعش نزد و فرافکنانه صحبت کرد حاکی از تأثیر احساسات و نوشته های سفارشی می باشد و صحبت های خادم در مجمع در این زمینه کاملا مشخص است:

"وی با اشاره به مباحث مطرح شده درباره بحث رویارویی با نفرات رژیم اشغالگر قدس تصریح کرد: موضوع رویارویی ورزشگاران کشورمان با حریفان رژیم صهیونسیتی یک بحث ملی و دغدغه همه قهرمانان ملی است و ربطی به استعفای من ندارد. این موضوعی است که باید پیگیری شود و گویا مسئولان در جریان قرار گرفته و در حال پیگیری هستند.

من سه ماه قبل در جلسه ای که با حضور داورزنی در محل کارشان داشتم این موضوع را گفتم و ایشان به وزیر انتقال دادند و این موضوع بحثی چالشی و جدی برای ورزش کشورمان است و طبیعت کار ایجاب می کند که مسایل را آرام دنبال کنیم، اما ما به طور مستقیم در خط مقدم جبهه قرار داریم و به صورت مستقیم با این موضوع در ارتباط هستیم و امیدوار دوستان کمک کنند راه حلی برای این مساله پیدا شود."

۲- پاسخ سوال دوم نویسنده توانا نیز در مورد حضور مجددش در انتخابات در صحبت های خادم در مجمع کاملا مشخص است:

"وی با اشاره به دلایلش برای حضور در دوره جدید ریاست فدراسیون گفت: واقعا دور دوم هم بنا بر محبت خاصی دوستان داشتند، ورود پیدا کردم به این امید که تغییری ایجاد شد ولی خب چنین فضای اکنون وجود ندارد.

وی ادامه داد: اکنون حضور من برای کشتی پرهزینه است و فقط بهتر است زمان بگذرد و همه چیز مشخص شود.

و شرایطی فراهم شود که فرد مورد وثوق آقایان در وزارت ورزش بیاید و آن همراهی که در مواقعی که ویژه تمایل دارند انجام دهند را برای فدراسیون کشتی را انجام دهند. شاید این کمک ها که امروز حق کشتی است و دریغ می شود، به کشتی برسد."

کشتی کشور در شرایط آرامی کارهای خود را دنبال می کند مسابقات در مرحله اول و نهایی انتخابی تیم های ملی برای شرکت در بازی های آسیایی و جهانی طبق برنامه اواخر فروردین ماه و اردیبهشت ماه سال ۹۷ برگزار می شود و به نظر می رسد همجمه های ناصواب علیه کشتی کشور و رئیس فدارسیون آن از سوی یک جریان خاص هدایت می شود و یادمان باشد خداوند متعال در قرآن کریم می گوید: "ن و القلم ما یسطرون"

وی در پایان برای تمام کسانی که با برنامه و هدف در جهت تخریب یک مجموعه مدیریتی هستند به یک آیه قرآن بسنده می کنیم: " مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین."

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار