تبلیغات

خراسان شمالی| مسئولان باید دستور من در مورد واگذاری رایگان سالن‌های ورزشی را اجرا کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی ظهر امروز در آئین تجلیل از قهرمانان ورزشی استان خراسان شمالی اظهار داشت: امام علی(ع) نه تنها برای شیعیان بلکه فخر جهانیان است که در شجاعت که یکی‌از ویژگی‌های ورزشکاران است، بی بدیل است .

وی افزود: از صفات ورزشکاران که در کلمه ورزش توصیف می‌شود وارستگی، راستگویی، زیبایی و شجاعت است. شجاعت، جزو لاینفک از ورزش است.

محمدرضا صالحی با بیان توصیف ورزشکاران استان گفت: ورزشکاران ما توانسته اند پرچم کشور را در عرصه‌های گوناگون ورزشی در نقاط مختلف جهان به اهتزاز درآورند و باعث افتخار این استان باشند.

استاندار خراسان شمالی گفت: ما امسال افتخار داشتیم ورزشگاه 15 هزار نفری را افتتاح‌کنیم و مفتخر خواهیم بود ورزشگاه 6 هزار نفری بجنورد را در سال 97 به بهره‌برداری برسانیم.

وی تصریح کرد: در سال پیش رو 8 خانه جوان در 8 شهرستان استان کلنگ زنی خواهد شد که حداکثر تا پایان دولت به اتمام خواهد رسید و همچنین خانه ورزش 3000 نفری شیروان را هم قبل از سال 98 به مرحله ساخت خواهیم رساند. 

نماینده دولت در استان خراسان شمالی گفت: پیست اسب دوانی بجنورد پیگیری شده است و انشاءالله به حالت دائم قرار می‌گیرد. سهم ویژه بانوان را در سالن‌های ورزشی محفوظ بدارید و آن‌طور باشد که صبح‌ها برای استفاده خانم‌ها قرار بگیرد.

وی با بیان اهمیت رابطه عاطفی بین والدین با فرزندان گفت: باید پدر و مادرها فاصله بین خود و فرزند را کم‌کنند که موثر ترین‌ آن عاطفه متقابل است، این کمک کننده آینده سازی آن فرزند است.

صالحی در ادامه‌گفت: در جایی گفتم سالن‌ها را از 8 صبح الی 12 در اختیار جوانان به صورت رایگان قرار دهند. بعضا گفتند به دلیل اجاره دادن به بخش خصوصی نمی‌شود، بنده قرار نیست دستوری بدهم که در مرحله سوم بگویند نمی‌شود. برای هر کار، راه‌کاری وجود دارد. دنبال راهکار باشید.

وی با اشاره به موضوع اشتغال گفت: مسئله اشتغال مسئله قابل تاکید است‌، اما نباید به دنبال استخدامی پشت میز بود. ما وامهایی که برای اشتغال قرار داده‌ایم سود 6 و 4 درصد دارد که این باید استقبال کننده داشته باشد.شما ورزشکاران باید رونق دهنده اقتصاد ورزشی باشید.

وی در پایان گفت: شورای عالی ورزش تا پایان فروردین ماه برگزار می‌شود و از تمامی مسئولین استانی دعوت به عمل می آید و درآن جلسه مشکلات ورزشکار بیان ودر تحقق حل می‌شود.

انتهای پیام/م

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار